up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

load

Jak wybrać wkładki do śpiworów

Istnieją różne kształty śpiworów do wyboru, takie jak prostokątne, półprostokątne, podwójne śpiwory i mumia. Podobnie, na rynku dostępne są dwa główne typy wkładek do spania: wkładki w kształcie mumii i wkładki prostokątne. Wkładki w kształcie mumii są odpowiednie dla turystów z plecakiem, a wkładki prostokątne są idealne dla podróżników.

Jak wybrać wkładki do śpiworów?

Decydując się na wkładkę do śpiwora, najważniejszym aspektem, o którym należy pamiętać, jest materiał. Wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom.
Jedwab
Jedwabne wkładki są kompaktowe i lekkie. Są idealne na zimę, ale w ciepłe dni te wkładki są chłonne i oddychające.

Bawełna
Bawełniane wkładki są trwałe, mocne i niedrogie. Jednak nie są one kompaktowe i trochę ciężkie do przenoszenia. Salewa , Vaude , Mammut , Sea to Summit i Ternua oferują najlepszą kolekcję wkładów do spania, koców i prześcieradeł dla turystów, wspinaczy, i entuzjastów outdooru.

Runo
Podszewki wykonane z polaru i mikropolaru są cięższe, ale miękkie. Odprowadzają wilgoć i szybko schną.

Syntetyczny
Syntetyczne wyściółki są idealne do wilgotnych warunków, ponieważ mają właściwości oddychające i odprowadzają wilgoć. Aby zapewnić spokojny sen, te wkładki są również rozciągliwe, co czyni je idealnymi na zewnątrz.

Bezludny
Ocieplane lub termolitowe wkładki zapewniają do 25 stopni ciepła i są idealne do zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Schną też szybciej niż jedwabne i bawełniane wyściółki.clouse menu Zamknij