up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Co jest najważniejsze w poduszce obozowej?

Najlepszy system do spania do podróży z plecakiem i na świeżym powietrzu składa się ze śpiwora, karimaty, wkładki do spania i poduszki kempingowej, dzięki której poczujesz się jak w domu. Wkładki do spania służą do utrzymania śpiworów w czystości i bez zabrudzeń. Po męczącej aktywności na świeżym powietrzu Twoje ciało wydziela pot, który może zepsuć śpiwory. Dlatego wkładka do śpiwora służy do utrzymania śpiwora w czystości i bezwonności. Ponadto wkładki do toreb zapewniają również pewien stopień ciepła i komfortu. Z drugiej strony, poduszki kempingowe są często pomijane, ale robią ogromną różnicę między spokojną nocą a koszmarem. Zawsze szukamy prostej, kompaktowej i lekkiej poduszki, która zapewni nam odpoczynek po długiej, gorączkowej aktywności na świeżym powietrzu.

Chociaż nadmuchiwana poduszka kempingowa jest kompaktowa i oszczędza miejsce w plecaku, ma też pewne wady. Nadmuchiwana poduszka nie daje wrażenia prawdziwej poduszki, ponieważ nie pozostaje tam, gdzie chcesz. Istnieje jednak wiele poduszek kempingowych, które są wodoodporne i zapobiegają zsuwaniu się. Zapewniają maksymalną amortyzację i regulację. Możesz wybrać preferowany poziom twardości, jak chcesz. Może być łatwo przenośny i zapewnia doskonałą pakowalność. Vaude , Mammut , Trangoworld , Sea to Summit i Marmot produkują i oferują najlepszą gamę poduszek kempingowych.clouse menu Zamknij