up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jak nadmuchać dmuchany materac podczas biwakowania

Sekretem wygodnego biwakowania jest dmuchany materac, na którym można się położyć po męczącym dniu. Jednak materace dmuchane muszą być napompowane. Szczerze mówiąc, gniazdka elektryczne nie zawsze są podczas biwakowania, więc musisz rozważyć inne alternatywy dla spęcznienia dmuchanego materaca.
Istnieją różne sposoby nadmuchiwania dmuchanego materaca podczas biwakowania i zajęć na świeżym powietrzu, takich jak pompy powietrza 12 V z akumulatorem samochodowym, zestawy akumulatorów do zasilania elektrycznych pomp powietrza, gniazdka elektryczne na kempingu, a ostatnią opcją jest użycie własnego oddechu.

To, której metody użyjesz, zależy od tego, jakie masz zasoby i jak długo zostaniesz. Sea to Summit , Ferrino , Regatta , Campingaz i Outwell to najlepsze marki, jeśli potrzebujesz pomp do nadmuchiwania materacy.
Napompowanie dmuchanego materaca metodami elektrycznymi jest najłatwiejsze, ponieważ nie wymaga dużego wysiłku. Gniazdka elektryczne na kempingach nie są wszędzie, więc możesz rozważyć zakup pompy powietrza 12 V DC. Po prostu podłącz do samochodu i z łatwością nadmuchaj dmuchany materac. Inną opcją jest użycie pompy powietrza zasilanej baterią. Te pompy można ładować, po prostu podłączając je do działającego samochodu lub gniazdka elektrycznego.
Wreszcie, jeśli nie masz dostępu do żadnej z wyżej wymienionych elektrycznych opcji nadmuchiwania materaca, rozważ użycie ręcznej pompki. Główną zaletą korzystania z ręcznej pompki jest to, że nie musisz martwić się o prąd.


clouse menu Zamknij