up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Śpiwory flecha

flecha Śpiwory - Izolacja: syntetyczna izolacja ()

load

Jak wybrać śpiwór

Wszyscy uwielbiamy przebywać na świeżym powietrzu i zwiedzać przez cały dzień. Jednak po gorączkowej rutynie wystarczy mieć wygodne miejsce do leżenia i rozkoszowania się błogim snem pod niebem. Z tego powodu musisz wybrać wysokiej jakości śpiwór w zależności od rodzaju aktywności i wymagań.
Wybierając śpiwór, należy wziąć pod uwagę trzy najpopularniejsze rodzaje podkładek do spania, którymi są mata kempingowa, karimaty samopompujące oraz karimaty o zamkniętych komórkach. Ponieważ śpiwory i mata kempingowa idą w parze, trzeba mądrze wybierać te, które będą do siebie pasować. Niektóre śpiwory mają zintegrowane rękawy, które zapobiegają przesuwaniu się karimaty i torby, aby utrzymać karimatę w środku śpiwora.

• Ogólnie rzecz biorąc, śpiwory z plecakiem są lekkie i wygodne, podczas gdy torby kempingowe są nieco większe. Zapewniają również doskonałe właściwości spakowania i są bardziej wydajne w zapewnianiu ciepła.
• Należy skupić się na temperaturach znamionowych śpiwora. Na przykład, jeśli wędrujesz i biwakujesz zimą, wybierz ten, który zapewnia najlepszą izolację i ciepło.
• Istnieją cztery główne typy śpiworów: prostokątne, półprostokątne, podwójne i mumia. Każdy z nich ma szczególne zalety w stosunku do innych.
• Do wyboru śpiwór syntetyczny ocieplany i śpiwór puchowy .
• Możesz również kupić śpiwór męski, damski i dziecięcy wiodących marek, takich jak Salewa , Haglöfs , The North Face , Millet , i Vaude .


clouse menu Zamknij