Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

+8000

+8000 Termux

+8000 Termux

  • +8000 Termux
  • +8000 Termux
  • +8000 Termux

+8000 Termux

Opis produktu +8000 Termux

Nieformalny projekt to lekkie obuwie stworzone specjalnie dla środowisk miejskich, jednak wszechstronne dla niektórych wycieczek o niskim zapotrzebowaniu. podobnie jak poprzedni model, ma podeszwę środkową z phylonu, która zapewnia tłumienie w komentowanych środowiskach. skintex wierzch i język mieszków.

W trekkinn, pokazujemy całą charakterystykę +8000 Termux. W górski i outdoor sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary +8000 Termux. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów +8000 Termux i korzystaj z naszych ofert górski i outdoor sprzętu.

Cechy +8000 Termux

Płeć
Wiek
Materiał
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Ttt

-

Ładny produkt ładne wykończenie

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij