Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Aku

Aku Trekker Lite II Goretex

  • Aku Trekker Lite II Goretex
  • Aku Trekker Lite II Goretex

Aku Trekker Lite II Goretex

Opis produktu Aku Trekker Lite II Goretex

Ewolucja modelu Trekker Lite II GTX. Idealny na jednodniowe wędrówki. Niezwykle wygodne dopasowanie, stabilność i wyjątkowa oddychalność sprawiają, że jest to idealny but w gorącym klimacie. Projekt opracowany zgodnie ze specyfiką kobiecej anatomii podeszwy.

Dane techniczne:

Cholewka: Suede / Air 8000® 1.8 Mm

Górna ochrona: Bycast Toe & Heel Bumper

Opis podszewki: Gore Tex® Performance Comfort

Podeszwa zewnętrzna: Vibram® Winkler

Podeszwa środkowa: Double Density Die Cut Eva

Trwała deska (sztywność): Nylon 6 4 Mm (średnia sztywność)

Wkładka: niestandardowe dopasowanie

Waga (Gr. ½ Para): 620

Technologia:

Gore Tex®:

Membrana Gore Tex® to wyjątkowa, zgrzewana tkanina techniczna, która zawiera około 1,4 miliarda mikroskopijnych porów na centymetr kwadratowy.

Pory te są około 20 000 razy mniejsze niż kropla wody, ale 700 razy większe niż cząsteczka pary wilgoci. Tak więc, podczas gdy kropelki wody nie mogą przeniknąć przez membranę Gore Tex, para wilgoci, a mianowicie pocenie się w postaci gazu, może łatwo uciec. Gore Tex® opracował 3 specyficzne typy membran dla sektora obuwia, każdy o określonych właściwościach funkcjonalnych. Wszystkie produkty Gore Tex® są objęte naszą Gwarantowaną gwarancją zachowania suchości ™.

Kobieta pasuje:

Specjalnie opracowany dla kobiecych stóp, przytulny i owijający się kształt, który zapewnia stabilność i komfort na nierównych szlakach górskich.

Podeszwa zewnętrzna Vibram®:

Większość swojej kolekcji Aku ma ekskluzywne podeszwy zewnętrzne zaprojektowane razem z Vibram®, zarówno pod kątem specyficznego projektu i kształtu podeszwy, jak i składu gumy, z której jest wykonana. Podeszwa została również zaprojektowana z myślą o specyficznych potrzebach i różnych zastosowaniach końcowych butów.


W obecnej chwili Aku Trekker Lite II Goretex dostępny jest w trekkinn. Sprawdź jakie inne produkty górski i outdoor, marki Aku znajdziesz w sklepie z górski i outdoor. Stwórz swój outfit z modelami Buty. W trekkinn posiadamy najnowsze modele Obuwie damskie. Sprawdź naszą kolekcję górski i outdoor i znajdź coś dla siebie.

Cechy Aku Trekker Lite II Goretex

Właściwości
Technologie
Wysokość cholewki
Materiał
Jedyna technologia
Użycie
Kolor

Tecnologias Aku Trekker Lite II Goretex

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij