Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Berghaus

Berghaus Paclite Goretex

Berghaus Paclite Goretex

Berghaus Paclite Goretex

Berghaus Paclite Goretex

  • Berghaus Paclite Goretex
  • Berghaus Paclite Goretex
  • Berghaus Paclite Goretex
  • Berghaus Paclite Goretex
  • Berghaus Paclite Goretex

Berghaus Paclite Goretex

Opis produktu Berghaus Paclite Goretex

Udaj się do wielkich zewnątrz w komfort z tych kobiet GORE TEX Paclite Shell Overtrousers. Będziesz chodzić i wędrówka z łatwością i praktyczność, dzięki tkaniny GORE TEX Paclite Shell, który jest lekki i może być skompresowany do własnej rzeczy sac gdy nie są używane idealny do spacerów i wypraw krzak kemping.

Cechy:

Trek we wszystkich porach roku z wodoodpornego, wiatroszczelnego GORE TEX Paclite skorupkach

Przechowywać wodę dzięki mikro klejone szwy i zamki błyskawiczne Wodoodporny ideałem dla nieprzewidywalnych warunków pogodowych lub uporczywych

Robi się gorąco na wyprawę? Nie ma problemu ¾ długości zamki wentylacyjne otworzyć aby powietrze w chłodzeniu i wygodne

łatwo przechowywać te spodnie z worka siatkowego, że ściska w dół do końca, dzięki czemu można przechowywać ją w opakowaniu

Dane techniczne:

Waga: 185g

Technologia:

Gore Tex:

Technologia GORE TEX został pomagać ludziom odkrywać na zewnątrz od ponad trzydziestu lat, utrzymując je suche i wygodne. Cokolwiek masz zaplanowane - czy to wyprawa do regionu polarnego lub spacer w parku ze swoją rodziną - jest tkanina GORE TEX do swoich potrzeb. Berghaus był pierwszą firmą na zewnątrz Europejski wprowadzenie tkaniny GORE TEX w swojej odzieży drodze powrotnej w 1977 roku i jest stowarzyszeniem jesteśmy dumni, aby kontynuować. Nasze ubrania wykonane przy użyciu GORE TEX PRO i GORE TEX z wymaganiami Ekstremalne deszczowej pogody Budowlanych Paclite Technologia zaspakajać Gore'a. Ubrania z tej oceny są zaprojektowane tak, aby zdać egzamin najbardziej agresywnych deszcz Gore'a symulacji rozszerzonych pionowe i poziome napędzane wiatrem warunki deszczowe.


Berghaus Paclite Goretex jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie górski i outdoor znajdziesz Berghaus Paclite Goretex i powiązane produkty. Nasza gama produktów Spodnie została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Berghaus Paclite Goretex

Typ spodni
Sezon
Właściwości
Długość
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij