up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoBlack diamond FlickLock Snow
  • Black diamond FlickLock Snow

Black diamond FlickLock Snow

plus
Black diamond

Black Diamond FlickLock Snow

Opis produktu Black diamond FlickLock Snow

Saw FlickLock Śnieg jest multi funkcjonalne i niezbędne narzędzie do oceny akumulacji śniegu i podróży backcountry.

Niezależnie od tego czy cięcia bloków testowych i czyszczenie ścian bocznych w dole śniegu lub piłowanie gałęzi drzew podczas drzewo dobrze pochówku, piły Black Diamond FlickLock Śnieg to musi mieć do backcountry przybornika.

Piła łatwo przywiązuje się do większości Black Diamond FlickLock wałów narciarskich bieguna na rozszerzonym zasięgu, za dużych kolumn śniegu i wytrzymała powłoka utrzymuje ją z rozdzieranie się wewnątrz pakietu.

Cechy:

Pasuje sekcje 14 i 11 mm niższy biegunowe

Pochwa zawarte

Dane techniczne:

Waga: 160 g (5,6 uncji)


Lubisz Black diamond FlickLock Snow? Zapoznaj się z kolekcją górski i outdoor i odkryj duży wybór produktów do Sprzęt do trekingu i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla górski i outdoor. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Sprzęt do trekingu jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Black diamond FlickLock Snow

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Piła do śniegu z czarnym diamentem

-

Idealny produkt podstawowy w testach ETC związanych z kijem narciarskim, w przypadku innych produktów nie jest możliwe osiągnięcie głębokości 100-120 cm wymaganej przez test. Przyszedł dobrze zapakowany i z nierównościami, które nie były nawet konieczne, biorąc pod uwagę solidność produktu

Tylko prawdziwa piła śnieżna dla profesjonalistów!

-

Wykonuje pracę i przy odpowiednim słupie daje możliwość izolacji tak głęboko, jak to konieczne. W regionach, w których regularnie występuje deszcz / rym, wiązany sznur nie zamierza go przeciąć (zamierzone słowo!) Jest to narzędzie, którego potrzebujesz.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up