up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Black diamond
360

Black diamond Snaggletooth Pro Crampons

plus
  • 360Black diamond Snaggletooth Pro Crampons
  • Play videoBlack diamond Snaggletooth Pro Crampons
  • Black diamond Snaggletooth Pro Crampons

Black Diamond Snaggletooth Pro Crampons

Opis produktu Black diamond Snaggletooth Pro Crampons

Łącząc precyzję w monopoint z stabilność i wszechstronność frontpoints poziomych Snaggletooth jest idealnym raki na technicznych trasach alpejskich w dużym mountains.Originally poczętych przez Black Diamond sportowca i metalowiec Whit Magro, Czarny Diament Snaggletooth Crampon jest pozioma monopoint przeznaczony dla dużych tras alpejskich, gdzie crux mieszane boiska wymagających precyzji technicznej, ale długich odcinkach dojazdowych i ośnieżone grzbiety szczytu wymagają zwiększonej stabilności. Mała frontpoint wtórny oferuje dodatkową stabilność i gryzie zarówno na stromym lodzie i niski kąt Neve. Konstrukcja ze stali nierdzewnej wyposażony w Snaggletooth jest jeszcze silny rocker lekką konstrukcją z przodu w szyny, aby pomieścić nowoczesne buty górskie.

Cechy:

Unikalne monopoint pozioma z mniejszym punkcie przednim wtórnego

Konstrukcja ze stali nierdzewnej jest lekki, wytrzymały, odporny na lawinowo i nie rdzewieje> mikro niskoprofilowe regulacji pięty kaucją oferuje precyzyjne dopasowanie

Zawiera przodu iz tyłu podwójny gęstości ABS

Dane techniczne:

Waga jednej pary: 890 g (1 lb 15 uncji)


Jeśli szukasz Black diamond Snaggletooth Pro Crampons, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. trekkinn posiada ten i inne produkty górski i outdoor, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Raki, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Black diamond Snaggletooth Pro Crampons

Kolor
Rodzaj raków

Recenzje klientów i pytania (7)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Betonowy kotek

-

Cholernie zakochany, poszedł w parze z Lową ALPINE EXPERT GTX.

Snuggle tooth = "rang palik ząb"?

-

Oczekiwanie na wypór płaskich pazurów podczas świeżego śniegu, wstawanie podczas mieszania skał i lodu i dobry ruch, czeka zima! Dobry kolor płyty przeciwśnieżnej! Czy można wypróbować trudniejszą trasę z zębem typu T? Tak czy inaczej, zima jeszcze przed nami!

Ząb przytulny = ząb losowy?

-

Pływalność płaskich pazurów podczas świeżego śniegu i doskonała kompatybilność z ruchami jednopunktowymi podczas mieszania skał i lodu. Kolor płyty przeciwśnieżnej jest również dobry. Czy można poradzić sobie z lodem o większym stopniu trudności za pomocą gwoździ (zębów) ogona?

Czarny diament snaggletooth pro

-

Bardzo fajne raki, dobrze sprawdzające się na lodzie i skale. Antypoślizgowe aslo działa dobrze na mokrym wiosennym śniegu. Stal wystarczająco twarda, nie wymaga zbyt częstego ostrzenia.

Grippy

-

Wielki projekt, który pozwala na Multiuse elastycznego crampon na śniegu i lodzie.

Przegląd

-

Na froncie szerokości wspornika trudno siedzieć na standardowych butach narciarskich. płuca

Czarny diament snaggletooth pro

-

Niezawodny, wygodny, dobrze działa na firn i lód, światła, zadbany szlifowania, bez rdzy, kompaktowy pasuje ....

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up