up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Black Friday

Ten Black Friday 2021 w Trekkinn będzie legendarny.

Wiemy, że jeden dzień nie wystarczy, aby przejrzeć wszystkie oferty, które dla Ciebie przygotowaliśmy i że nie będziesz chciał przegapić. Dlatego zdecydowaliśmy się zająć cały tydzień, co oznacza, że nasze oferty w Black Friday rozpoczną się od 19 listopada i będą trwać do następnego poniedziałku (Cyberponiedziałek).

Trekkinn ma wiodące marki wspinaczki górskiej i będą z nami przez cały tydzień wyprzedaży sportów outdoorowych w Black Friday 2021. Możesz spokojnie wybierać spośród najlepsze oferty na kurtki, buty, plecaki i cały sprzęt sportowy, którego potrzebujesz, aby cieszyć się górską aktywnością.

Co to jest Black Friday?

Black Friday jest znany jako dzień, w którym tysiące sklepów i sklepów w wielu krajach na całym świecie (pierwotnie w Stanach Zjednoczonych) obniżają ceny, aby miliony klientów mogły kupić wszystko, czego chcą w niewiarygodnych cenach i być gotowy na Boże Narodzenie ze wspaniałymi prezentami. Czy wiesz, co chcesz kupić w Black Friday? Znajdź w Trekkinn wszystko, czego potrzebujesz!

Kiedy jest Black Friday?

Następny Black Friday odbędzie się 26 listopada. W Trekkinn przedłużamy go do Cyberponiedziałku. Rozpocznie się od piątku 19 listopada do poniedziałku 29 listopada.

Skorzystaj z super rabatów w Black Friday na naszą szeroką gamę produktów, które oferujemy przygotowaliśmy się w Trekkinn, abyś mógł sobie pozwolić na zakup tego, czego najbardziej potrzebujesz, aby ukończyć i osiągnąć swoje cele w swoim ulubionym sporcie.

Skorzystaj z niesamowitego Oferty z okazjiBlack Friday i przygotuj się na Boże Narodzenie, kupując swojemu partnerowi, dziecku, siostrzenicy lub siostrzenicowi, rodzicom lub przyjaciołom, co tylko zechcą, być może po to, by pomóc im osiągnąć swoje cele.

Historia Black Friday

Istnieje kilka teorii, które nakreślają prawdziwe początki Black Friday. Jeden z nich mówi, że wyrażenie Black Friday zostało użyte po raz pierwszy 24 września 1869 roku z powodu załamania finansowego spowodowanego przez Jaya Goulda i Jima Fiska, którzy zbankrutowali setki firm na Wall Street .

Sto lat później mieszkańcy Filadelfii zablokowali ruch, robiąc świąteczne zakupy po Święcie Dziękczynienia, z określeniem nawiązującym do chaosu w mieście. To historia, która być może najbardziej przypomina obecnego ducha Black Friday. New York Times stworzył ten termin w 1975 roku, aby opisać ten sam scenariusz spowodowany wyprzedażami w Nowym Jorku po Święcie Dziękczynienia.

Nie ma więc dokładnej daty początku Black Friday, ale tradycja trwa w Stanach Zjednoczonych od ponad 50 lat, a wiele krajów na całym świecie również przyjęło tę datę, aby przyciągnąć klientów i zwiększyć sprzedaż. W Hiszpanii to Apple rozpoczęło tę sprzedaż w 2010 roku, ale od 2012 roku do świętowania dołączyły również setki sklepów fizycznych i wirtualnych. W uczestniczymy w tej uroczystości z wieloma niesamowitymi ofertami.

Cyber Monday 2021

Według legendy nie może być dobrego Black Friday bez Cyber Monday. A jeśli nie sądzisz, że cały tydzień wystarczy, nadchodzi również Cyber Monday z niesamowitymi zniżkami. przypadku musisz nadrobić stracony czas. Początki Cyber Monday sięgają 2005 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy sklepy wirtualne lub e-commerce chciały zwiększyć sprzedaż internetową za pomocą szokujących rabatów. Cyber ​​Monday 2021 odbędzie się 29 listopada, dzięki czemu będziesz mógł przejść do i znaleźć najlepsze oferty.

clouse menu Zamknij