up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

black-friday

banner campana

Czarny piątek Kategorie

Czarny piątek 2019

Mówienie o Czarnym piątku sprawia, że ​​dobre samopoczucie i szczęście stają zaraźliwe, ponieważ ten dzień stał się synonimem najlepszych ofert na wszystkie ulubione produkty i marki. Właśnie dlatego tradycja świętowania największego i najważniejszego wydarzenia w świecie zachodnim, Czarnego Piątku 2019, dotarła również do Trekkinn, gdzie oferujemy najbardziej niesamowite zniżki na odzież i sprzęt górski.

loading

Co to jest Czarny Piątek?

Czarny Piątek jest znany jako dzień, w którym tysiące sklepów w wielu krajach na całym świecie (pierwotnie w Stanach Zjednoczonych) obniża ceny, dzięki czemu miliony klientów mogą kupować wszystko, co chcą, po niewiarygodnych cenach i przygotować się na Święta Bożego Narodzenia z doskonałymi prezentami. Czy wiesz, co chcesz kupić w Czarny Piątek? Przygotuj się!

Co to jest Czarny Piątek?

W tym roku Czarny Piątek 2019 będzie obchodzony 29 listopada lub tuż po Święcie Dziękczynienia, w dniu, który oficjalnie rozpoczyna świąteczny sezon sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Po tej stronie kontynentu rząd zezwolił na Czarny Piątek w Hiszpanii zaledwie pięć lat temu, zaznaczając rozpoczęcie sezonu świątecznego.

Nasze oferty na Czarny Piątek

W Trekkinn wybraliśmy wspaniałe oferty i rabaty na produkty górskie, korzystając z pomocy najlepszych marek alpinistycznych na świecie, dzięki czemu możesz się wspinać, uprawiać trekking lub wędrować, z całkowitą ochroną, bezpieczeństwem i po atrakcyjnych cenach.

Czarny Tydzień w Trekkinn

Wiemy, że jeden dzień nie wystarczy, aby przejrzeć wszystkie oferty, które dla Ciebie przygotowaliśmy, i że nie chcesz niczego przegapić. Dlatego zdecydowaliśmy się na cały tydzień, co oznacza, że ​​nasze oferty związane z Czarnym Piątkiem rozpoczną się od poniedziałku 25 listopada i potrwają do następnego poniedziałku (Cybernetyczny poniedziałek). Masz zatem pełny Czarny Tydzień w Trekkinn.
Wiodące marki w wspinaczce górskiej, takie jak The North Face, Salomon, Arcteryx, Columbia, La Sportiva, Salewa, Osprey, Garmin, Black Diamond i Petzl będą z nami przez cały tydzień sprzedaży w Czarny Piątek 2019. Może spokojnie wybierać spośród najlepszych ofert kurtek, butów, plecaków i całego sprzętu sportowego potrzebnego do uprawiania sportów górskich.

Historia Czarnego Piątku

Istnieje kilka teorii wyjaśniających prawdziwe pochodzenie Czarnego Piątku. Jedna z nich mówi, że wyrażenie „Czarny Piątek” zostało użyte 24 września 1869 r. z powodu załamania finansowego spowodowanego przez Jay’a Goulda i Jim’a Fiska, którzy doprowadzili do bankructwa setek firm na Wall Street.
Sto lat później mieszkańcy Filadelfii po Święcie Dziękczynienia zablokowali ruch świątecznymi zakupami, przy czym termin ten odnosi się do chaosu w mieście. Jest to historia, która być może najbardziej przypomina obecnego ducha Czarnego Piątku. New York Times stworzył ten termin w 1975 r., aby opisać ten sam scenariusz spowodowany sprzedażą w Nowym Jorku po Święcie Dziękczynienia.
Nie ma więc dokładnej daty od której istnieje Czarny Piątek, ale tradycja trwa od ponad 50 lat w Stanach Zjednoczonych, a wiele krajów na całym świecie również przyjęło tę datę, aby przyciągnąć klientów i zwiększyć sprzedaż. W Hiszpanii to Apple po raz pierwszy rozpoczął sprzedaż w 2010 roku, ale od 2012 roku setki sklepów fizycznych i wirtualnych również przyłączyły się do tego święta.

Cybernetyczny Poniedziałek 2019

Według legendy nie ma dobrego Czarnego Piątku bez Cybernetycznego Poniedziałku. A jeśli sądzisz, że cały Czarny Tydzień nie wystarczy, Cybernetyczny Poniedziałek również oferuje niesamowite zniżki, na wypadek gdybyś musiał nadrobić stracony czas. Początek Cybernetycznego Poniedziałku sięga 2005 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy sklepy wirtualne lub e-commerce chciały zwiększyć sprzedaż internetową za pomocą szokujących rabatów.
Cybernetyczny Poniedziałek 2019 odbędzie się 2 grudnia, więc będziesz mógł nawigować w naszym sklepie górskim i zdobyć cały sprzęt wspinaczkowy, który mamy w ofercie do tego dnia.

clouse menu Zamknij