Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

CMP

CMP Boy Fix Hood Jacket

CMP Boy Fix Hood Jacket

CMP Boy Fix Hood Jacket

  • CMP Boy Fix Hood Jacket
  • CMP Boy Fix Hood Jacket
  • CMP Boy Fix Hood Jacket
  • CMP Boy Fix Hood Jacket

CMP Boy Fix Hood Jacket

Opis produktu CMP Boy Fix Hood Jacket

Ta odzież softshell zaspokaja potrzeby tych, którzy chcieliby cieszyć się na zewnątrz dzięki trójwarstwowej strukturze materiału, która jest wiatroodporna i wodoodporna (WP 7.000), a jednocześnie zapewnia pewną oddychalność (MVP 1.000) dzięki specjalnej termicznej, mikroporowatej warstwie CLIMAPRO? tect.
Ponadto, wewnątrz znajduje się polar, który utrzymuje ciepło i sprawia, że materiał jest miękki i przyjemny dla skóry.


Dodatkowo, CMP Boy Fix Hood Jacket w kategorii Odzież dziecięca z naszego sklepu online górski i outdoor, znajdziesz inne powiązane produkty Kurtki. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki CMP, w trekkinn, znajdziesz produkty górski i outdoor, które również Cię zainteresują. CMP koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia górski i outdoor zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy CMP Boy Fix Hood Jacket

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij