Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Cmp

Cmp Jacket Snaps Hood

  • Cmp Jacket Snaps Hood
  • Cmp Jacket Snaps Hood
  • Cmp Jacket Snaps Hood

Cmp Jacket Snaps Hood

Opis produktu Cmp Jacket Snaps Hood

Funkcjonalna kurtka outdoorowa, która może być noszona jako warstwa środkowa, ale także jako warstwa zewnętrzna w łagodniejsze dni:

wodoodporna tkanina, syntetyczna wyściółka na rękawach i bokach oraz CIM Feel Warm Down (Filling Power 600) na piersi i plecach.

Puszka tej odzieży jest zabezpieczona puchem Teflon® i ochraniaczem na pióro.

Zabieg ten sprawia, że produkty wypełnione w dół działają jak nowe przez dłuższy okres czasu, zmniejszając potrzebę wymiany.


Cmp Jacket Snaps Hood posiada oficjalną gwarancję Cmp. Jako oficjalny detalista Cmp, cała nasza oferta produktów górski i outdoor jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W trekkinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Odzież damska, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Kurtki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Cmp Jacket Snaps Hood

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij