up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoCMP Kamizelka
  • CMP Kamizelka

CMP Kamizelka

plus
CMP

CMP Kamizelka

Opis produktu CMP Kamizelka

Ta kurtka softshellowa, w wersji kamizelkowej, składa się z zewnętrznej powłoki z wodoodpornego poliestru wraz z tkaniną z palowej tkaniny.

Ta kombinacja tworzy kurtkę, która jest bardzo praktyczna i skuteczna oraz idealna dla maluchów.

Dzięki technologii Clima Protect masz kurtkę wodoodporną (WP 7.000), odporną na wiatr i jednocześnie oddychającą (MVP 1.000).

Wewnętrzny polar zapewnia tej kurtce końcowy dotyk ciepła i komfortu.Interesuje Cię CMP Kamizelka? Jest w tym momencie w naszym sklepie trekkinn, naszym górski i outdoor sklepie online. W trekkinn znajdziesz więcej produktów górski i outdoor marki CMP. Nie czekaj i ciesz się CMP Kamizelka - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment górski i outdoor.

Cechy CMP Kamizelka

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Kamizelka bardzo dobrej jakości w dobrej cenie.

-

Idealna kamizelka. Bardzo wytrzymałe i dobrej jakości w dobrej cenie.

Kamizelka dziecięca

-

Ładna kamizelka, dopasowanie może być węższe. Materiał jest dość gruby, więc wygląda na odporny na ścieranie i warunki atmosferyczne, miejmy nadzieję, że nadal ma dobrą oddychalność.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up