Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Craghoppers

Craghoppers Dry Bag 25L

  • Craghoppers Dry Bag 25L
  • Craghoppers Dry Bag 25L

Craghoppers Dry Bag 25L

Opis produktu Craghoppers Dry Bag 25L

Zainwestuj w jedną z naszych niesamowitych suchych toreb, a będziesz się zastanawiać, jak sobie z tym poradziłeś. To prosta koncepcja - wypchaj swoją suchą torbę tym, co chcesz chronić, uszczelnij ją i voila! Nigdy więcej wilgotnych ubrań i rozmoczonych paszportów. Dostępny w czterech rozmiarach oznaczonych kolorami, od dinky 5 litrów zapewniających bezpieczeństwo niezbędnych artykułów do ogromnej pojemności 40 litrów.
Cechy:
Obrona przed deszczem Aquadry
Klipy szybkiego uwalniania
Klejone szwy
Duży otwór dla łatwego dostępu
Dane techniczne:
100% poliamid
Waga: 65g


Czy znasz wszystkie funkcje Craghoppers Dry Bag 25L? Na trekkinn wybieramy najlepsze produkty górski i outdoor, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Plecaki i walizki, naszą kompletną kolekcję Torby suche. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Craghoppers, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów górski i outdoor!

Cechy Craghoppers Dry Bag 25L

Pojemność
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij