up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zwroty

Zawsze możesz zmienić zdanie!

devolucion imprimir

Zaloguj się do MOJE KONTO i wydrukuj swoją etykietę zwrotu

flecha
devolucion etiqueta

Przygotuj nową paczkę i dołącz etykietę zwrotną na zewnątrz

flecha
devolucion devolver

Wyślij swoją paczkę

flecha
devolucion reevolso

Po weryfikacji, że przedmiot jest w idealnym stanie, dokonamy zwrotu środków

Polityka zwrotów

Jaka jest polityka zwrotów?

Masz 30 dni, aby zdecydować, czy towar jest odpowiedni dla Ciebie. Zwrócimy dowolny element(y), pod warunkiem, że produkt(y) nie został uszkodzony, zabrudzony, umyty, zmieniony lub zużyty i że wszystkie etykiety i znaczniki są dołączone. Jeśli, na przykład, wolisz inny rozmiar lub inny kolor, w tym przypadku należy złożyć nowe zamówienie w naszym sklepie internetowym.

Czy chcesz coś zwrócić? Prosimy upewnić się, że przestrzegasz następujących kryteriów:

- Można zwrócić dowolny element w ciągu 30 dni od otrzymania pierwotnego zamówienia. Należy pamiętać, że istnieją produkty, których nie można zwrócić, z wyjątkiem produktów wadliwych, takich jak produkty, które nie pozwalają na ich zwrot ze względów higienicznych lub zdrowotnych, jeśli zostały przez Ciebie otwarte po dostawie (na przykład produkty kosmetyczne), lub że po dostawie zostały nierozłącznie zmieszane z innymi produktami; produkty, które mogą ulec zepsuciu lub szybko wygasnąć (na przykład żywność lub produkty, które są nietrwałe lub mają datę ważności); zapieczętowane nagrania dźwiękowe lub wideo lub zapieczętowane oprogramowanie, jeśli zostały przez Ciebie otwarte w momencie dostawy; towary wykonane zgodnie ze specyfikacjami lub wyraźnie spersonalizowane, w tym niestandardowe buty, niestandardowe koszulki, niestandardowe rękawiczki piłkarskie lub narty z zamontowanymi wiązaniami.

- Wszystkie rzeczy muszą być nienoszone oraz w oryginalnym stanie. Zwracane rzeczy powinny zawierać znaczniki i wszelkie opakowania, np. buty powinny być zwrócone w oryginalnym pudełku na buty. Proszę nie umieszczać etykiet ani taśmy izolacyjnej bezpośrednio na opakowaniu.

- Jeżeli zdarzy się sytuacja, że dany element jest zwracany do nas w nieodpowiednim stanie, być może będziemy musieli wysłać go z powrotem do Ciebie.

- Ważne jest, aby postępować zgodnie z procesem zwrotu, który rozpoczyna się od złożenia wniosku o zwrot w sekcji Moje konto.

- Pozycje pozostają pod twoją odpowiedzialnością do czasu, gdy dotrą do naszego magazynu, upewnij się więc, że są prawidłowo zapakowane i nie ulegną uszkodzeniu w drodze! Zalecamy uzyskanie dowodu nadania przesyłki. Nasz adres zwrotów jest: TRADEINN RETAIL SERVICES, SL c / Pirineus, 1, 17460 Celrà (Girona), Hiszpania.

Jak mogę coś zwrócić?

Aby przyspieszyć proces zwrotu, wykonaj następujące kroki:

Krok 1: Zaloguj się do MOJE KONTO

Zaloguj się do swojego konta za pomocą adresu e-mail oraz hasła i wybierz Moje zamówienia. Proszę kliknąć na zamówienie i wybrać element/y, które chciałbyś zwrócić. Teraz możesz wybrać powód zwrotu i wydrukować etykietę zwrotną. W przypadku, gdy będziemy potrzebować dodatkowych informacji, będziemy Cię bezpośrednio poinformować.

Krok 2: Przygotuj paczkę

Kiedy wydrukowałeś etykietę zwrotną, proszę przygotuj paczkę. Pamiętaj, aby wysłać element/y, znajdujące się w idealnej kondycji (nieużywany, z etykietami, w oryginalnym opakowaniu) i wykorzystać nową paczkę/opakowanie, aby upewnić się, że żadna etykieta lub taśma nie zostanie przyklejona do oryginalnego opakowania.

Krok 3: Wyślij paczkę

Przymocuj etykietę zwrotną na zewnątrz opakowania i wyślij paczkę na adres wskazany na etykiecie zwrotnej.

Krok 4: Otrzymanie zwrotu

Gdy twój zwrot będzie przetwarzany, otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail. Wyślemy Ci również e-mail tak szybko, jak uda nam się zakończyć procedurę zwrotu. Zwrot kosztów zostanie automatycznie wykonany, sposobem płatności użytym do opłaty oryginalnego zamównia. Może to potrwać do 15 dni roboczych (z wyjątkiem weekendów i świąt) od daty dostarczenia do naszego magazynu twojego zwrotu.

Jeśli chcesz wymienić towar, należy go zwrócić, a następnie złożyć nowe zamówienie.

Co zrobić, jeśli otrzymałem element wadliwy/uszkodzony lub niewłaściwy?

W przypadku otrzymania wadliwego/uszkodzonego lub niewłaściwego elementu, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Krok 1: Zaloguj się do MOJE KONTO

Zaloguj się do swojego konta za pomocą adresu e-mail oraz hasła i wybierz Moje zamówienia.

Krok 2: Wybierz zamównienie/towar

Proszę kliknąć na zlecenie i wybrać uszkodzony/wadliwy lub nieprawidłowy towar/y. Proszę wybrać powód zwrotu.

Krok 3: Informacje/zdjęcia

W celu przetworzenia twojego zgłoszenia prosimy o podanie krótkiego opisu wady/różnicy, a także o co najmniej jedno zdjęcie, gdzie widoczne są uszkodzenia/wady/różnice. Zdjęcia mogą zostać przymocowane bezpośrednio do formy. W przypadku, gdy twoja przesyłka dotarła uszkodzona i już podpisałeś pokwitowanie, musisz dostarczyć nam w ciągu 4 dni z dodatkowe informacje, jak:

- Zdjęcie uszkodzonego elementu.
- Zdjęcie paczki, jak również etykiety uszkodzonej przesyłki.

Krok 4: Proces

Po otrzymaniu wszelkich wymaganych informacji, przeanalizujemy Twoją prośbę tak szybko, jak to możliwe.

Nie jesteśmy w stanie przyjąć reklamacje dotyczące następujących wad:

- Uszkodzenie w wyniku niewłaściwego lub intensywnego użytkowania.
- Zwiększona potliwość.
- Zmiana koloru (tj jeansy zabarwiły skarpetki na kolor niebieski).
- Uszkodzenie z powodu czynników zewnętrznych, takich jak tarcie, ostre przedmioty lub substancje chemiczne.
- Artykuły, które powodują dolegliwości fizyczne tj pęcherze.

Jak mogę dostać zwrot pieniędzy?

Przy każdym zwrocie zostanie wykorzystana metoda płatności wykorzystana przy pierwotnym zamówieniu.

- Jeśli płatność została dokonana przy użyciu karty debetowej lub kredytowej, pieniądze zostaną zwrócone na konto związane z kartą.

- Jeśli płatność została dokonana za pomocą PayPal, wartość powrocie zostaną zwrócone na konto PayPal.

Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, gdy zwrot zostanie odebrany w naszym magazynie, a zwrot dzieje się zazwyczaj w ciągu 48 godzin od otrzymania wiadomości.

Uwaga: jeśli otrzymałeś prezent i chciałbyś go zwrócić, to osoba, która pierwotnie zakupiła produkt otrzyma zwrot pieniędzy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Jeśli powodem zwrotu produktu nie jest fakt, że produkt dotarł uszkodzony, był wadliwy lub nieprawidłowy, nie zwrócimy kosztów wysyłki ani żadnej innej usługi związanej z zamówieniem; Zwrócimy tylko kwotę produktu.

Jak mogę wymienić element?

Jeśli chcesz otrzymać ten sam produkt w innym rozmiarze lub inny alternatywny produkt, musisz przetworzyć nowe zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej, ponownie opłacając koszty wysyłki.

INFORMACJE O ROZMIARACH

Może występować różnica między zamówionym rozmiarem a podanym na etykiecie niektórych artykułów i marek, ale nie martw się, to jest ze względu na równoważność między rozmiarami międzynarodowymi (np. rozmiar 38 w Hiszpanii odpowiada 36 w Niemczech). Zalecamy przymierzenie wszystkiego na spokojnie w domu.

Kto płaci za przesyłkę zwracanych artykułów?

Jeśli zwracasz coś, co nie pasuje właściwie lub jest dla Ciebie nieodpowiednie, musisz pokryć koszty wysyłki do nas *. Jeśli jakikolwiek produkt zostanie przesłany uszkodzony lub wadliwy, zoorganizujemy zwrot do naszego magazynu i/albo wymianę towaru lub zwrot płatności.

* Możesz teraz użyć Cycleon, aby zwrócić niechciane produkty - wygodnego sposobu zwrotu produktów w konkurencyjnych cenach. W przypadku Polska, etykieta zwrotna kosztuje 7.99€ (około 36.50 PLN).

Ta usługa jest dostępna dla następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Irlandia Północna, Republika Irlandii, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Monako, Niderlandy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania.

W przypadku klientów spoza Unii Europejskiej sugerujemy skorzystanie z usług DHL, ponieważ mamy z nimi specjalną umowę. Dzięki DHL Twoja przesyłka zostanie odprawiona szybko i sprawnie. Możesz wydrukować etykietę zwrotną bezpośrednio w MOJE KONTO.

Jaka jest nasz polityka gwarancyjna?

Wszystkie produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Jeśli stwierdzisz, że produkt ma wadę produkcyjną i / lub funkcjonalną, zostanie on wysłany do marki. Usterki spowodowane zaniedbaniem, uderzeniami, niewłaściwym użytkowaniem lub manipulacją, nieodpowiednim napięciem, nieprawidłową instalacją niewykonaną przez upoważnioną placówkę techniczną w stosownych przypadkach lub materiały ulegające zużyciu w wyniku normalnego użytkowania nie są uwzględnione. W przypadku produktów komputerowych gwarancja nie obejmuje usuwania wirusów, przywracania programów z tego powodu ani ponownej instalacji dysku spowodowanej jego wymazaniem. Oferujemy usługę odbioru wadliwego produktu na nasz koszt, a następnie odesłanie go do marki. Czas oczekiwania będzie się różnił w zależności od czasu zarządzania, jakim dysponuje obsługa techniczna każdej marki. W przypadkach uzasadniających skorzystanie z gwarancji będzie możliwa naprawa, wymiana produktu, rabat lub zwrot na prawnie ustalonych warunkach.

W celu realizacji gwarancji prosimy postępować z instrukcją poniżej:

Krok 1: Zaloguj się do MOJE KONTO

Zaloguj się do swojego konta za pomocą adresu e-mail oraz hasła i wybierz Moje zamówienia.

Krok 2: Wybierz zamównienie/towar

Proszę kliknąć na zlecenie i wybrać uszkodzony/wadliwy towar/y. Proszę wybrać 4. Przedmiot nie działa lub jest uszkodzony, jako przyczynę zwrotu.

Krok 3: Informacje/zdjęcia

W celu przetworzenia twojego zgłoszenia prosimy o podanie krótkiego opisu wady/różnicy, a także o co najmniej jedno zdjęcie, gdzie widoczne są uszkodzenia/wady. Zdjęcia mogą zostać przymocowane bezpośrednio do formy.

Krok 4: Proces

Po otrzymaniu wszelkich wymaganych informacji, przeanalizujemy Twoją prośbę tak szybko, jak to możliwe.

Nie jesteśmy w stanie przyjąć reklamacje dotyczące następujących wad:

- Uszkodzenie w wyniku niewłaściwego lub intensywnego użytkowania.
- Zwiększona potliwość.
- Zmiana koloru (tj jeansy zabarwiły skarpetki na kolor niebieski).
- Uszkodzenie z powodu czynników zewnętrznych, takich jak tarcie, ostre przedmioty lub substancje chemiczne.

Promocja: PayPal zwraca koszty zwroty

Teraz możesz mieć za darmo zwroty za zamówienia płatne przez PayPal! Oznacza to, że jeśli chcesz, zwrócić niepożądany element, koszty wysyłki do nas będą refundowane przez PayPal bezpośrednio na koncie PayPal. Musisz włączyć aktywować tę promocję przed dokonaniem zakupu w celu zakwalifikowania.

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami tutaj przed przystąpieniem. Kliknij tutaj

What is the Cycleon Returns service?

Możesz teraz użyć Cycleon, aby zwrócić niechciane produkty - wygodnego sposobu zwrotu produktów w konkurencyjnych cenach. W przypadku Polska, etykieta zwrotna kosztuje 7.99€ (około 36.50 PLN).

Ta usługa jest dostępna dla następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Irlandia Północna, Republika Irlandii, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Monako, Niderlandy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania.

Co powinienem zrobić, jeśli dostarczona przesyłka jest uszkodzona lub brakuje elementów?

Podczas dostawy ważne jest, aby sprawdzić paczkę pod kątem jakichkolwiek śladów uszkodzenia, zagubienia lub kradzieży. Jeśli opakowanie jest otwarte i / lub uszkodzone (plomba zabezpieczająca jest zerwana), a zawartość również wygląda na uszkodzoną, należy otworzyć i sprawdzić zawartość przed dostawcą. Jeśli zawartość jest rzeczywiście uszkodzona, ważne jest, aby otrzymać pisemne potwierdzenie od dostawcy, że towar został dostarczony w stanie uszkodzonym. Werbalne rozpoznanie od dostawcy nie może służyć jako dowód roszczenia.

W przypadku przedmiotów o dużej wartości zdecydowanie zalecamy nagranie filmu podczas otwierania paczki, więc w przypadku konieczności zgłoszenia szkody można z powodzeniem udowodnić uszkodzenie lub brakujące towary.

Reklamacje złożone bez zdjęć lub filmów zrobionych w momencie dostawy, pokazujących uszkodzoną paczkę lub potwierdzających utratę rzeczy i / lub bez kopii protokołu wypełnionego przez dostawcę przy dostawie i / lub bez faktura lub paragon potwierdzający wartość towaru są bardziej prawdopodobne, że zostaną odrzucone.

Reklamację należy złożyć na piśmie w ciągu 72 godzin od daty dostawy. Nie możemy przyjąć ani rozpatrzyć żadnych reklamacji dotyczących dostaw starszych niż 72 godziny.

W celu złożenia reklamacji zaloguj się na MOJE KONTO, wybierz zamówienie, kliknij:Kontakt i na koniec wybierz opcję:Sprawdziłem śledzenie i mam problem z wysyłką mojego zamówienia.

Co mogę zrobić, jeśli śledzenie wskazuje, że moja paczka została dostarczona, ale nie mam paczki?

Jeśli doręczyciel zrealizował dostawę, status śledzenia przesyłki lub powiadomienie o dostawie powinien wskazywać, gdzie doręczyciel zostawił paczkę. Przesyłki niewymagające podpisu można zostawić w bezpiecznym miejscu według uznania doręczyciela. Może to obejmować frontową werandę, boczne drzwi, tylną werandę lub garaż.

Jeśli status śledzenia wskazuje, że doręczyciel zakończył dostawę i uzyskał podpis, przesyłka mogła zostać podpisana przez sąsiada lub innego mieszkańca w Twojej lokalizacji. Jeśli doręczyciel dostarczył paczkę w inne miejsce, powinieneś otrzymać powiadomienie o doręczeniu, które wskazuje, gdzie paczka została pozostawiona (na przykład dom sąsiada, punkt odbioru lub poczta).

Skontaktuj się z innymi osobami pod twoim adresem lub być może z sąsiadem, aby sprawdzić, czy ktoś inny nie odebrał paczki. Możesz również sprawdzić, czy nie ma paczki przy wejściach do rezydencji, szczególnie na tylnych werandach, krzakach, garażach, grillach lub w innych miejscach, które mogą chronić paczkę przed kradzieżą lub warunkami atmosferycznymi. Pamiętaj, że dostawcy mogą również używać plastikowych toreb, aby chronić paczkę przed warunkami atmosferycznymi.

Jeśli nadal nie możesz zlokalizować paczki, skontaktuj się bezpośrednio z firmą kurierską. Firmy kurierskie mają swoje wewnętrzne systemy, które mogą sprawdzić status dostawy.

Wreszcie, jeśli firma kurierska potwierdzi, że paczka została dostarczona i podejrzewasz, że paczka mogła zostać skradziona z budynku mieszkalnego, skrzynki pocztowej lub progu swojego domu, musisz zgłosić kradzież na policję. Prześlij nam kopię raportu policyjnego, abyśmy mogli rozpocząć proces reklamacyjny u firmy kurierskiej.

W celu złożenia reklamacji zaloguj się na MOJE KONTO, wybierz zamówienie, kliknij:Kontakt i na koniec wybierz opcję:Sprawdziłem śledzenie i mam problem z wysyłką mojego zamówienia.

Przejdź do mojego konta

clouse menu Zamknij