up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać parasol na piesze wędrówki?

Parasol to kompaktowe, ręczne urządzenie służące do ochrony przed deszczem i światłem słonecznym. Wspólny parasol składa się z okrągłej tkaniny lub plastikowej osłony rozciągniętej na połączonych żebrach, które są zrzucane z centralnego drążka. Możesz kupić parasol w Trangoworld , Sea to Summit , Ternua , Regatta .

Wskazówki dotyczące wyboru parasola na piesze wędrówki

1. Wybierz model o długości od 10 do 11 cali.
2. Kiedy stajesz przed wiatrem i deszczem podczas wędrówki, wentylowany lub dwuwarstwowy materiałowy daszek pomaga chronić parasol przed przewróceniem się na lewą stronę. Pozostajesz suchy, gdy wiatr go przecina, zamiast go zmieniać.
3. Możliwe jest, że podczas noszenia parasola będziesz nosić plecaki i inne rzeczy, więc trzeba go trzymać zarówno w prawej, jak i lewej ręce. Zobacz chwyt, który jest cienki i amortyzowany dla najlepszego wsparcia. Pomiń parasole z uchwytami, które wydają się masywne, duże lub trudne do trzymania.
4. Rama, która składa się z wielu części, zwykle nie jest tak mocna i może nie działać tak łatwo, jak rama z mniejszą liczbą krzywizn i pęknięć. Więcej podziałów może również oznaczać więcej punktów za trzymanie palców.
5. Kup parasol od zaufanej marki podczas zakupów online.


clouse menu Zamknij