up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoEdelrid Mega Jul Slate
  • Edelrid Mega Jul Slate
  • Edelrid Mega Jul Slate
Edelrid

Edelrid Mega Jul Slate

Edelrid Mega Jul Slate

plus

Edelrid Mega Jul Slate

Opis produktu Edelrid Mega Jul Slate

Nasze najbardziej wszechstronne urządzenie do asekuracji i schodzenia po linie, wykonane z solidnej stali nierdzewnej dla zapewnienia trwałości.


Edelrid Mega Jul Slate jest protuktem związanym z kategori? Przyrządy asekuracyjne oraz należy do kategorii Sprzęt do wspinaczki wyselekcjonowanej dla górski i outdoor, trekkinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności trekkinn. Jakie są korzyści Edelrid Mega Jul Slate? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest górski i outdoor.

Cechy Edelrid Mega Jul Slate

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Świetny

-

Szybka dostawa do BR.

Bardzo dobry!

-

Dotarła szybko iw idealnym stanie.

Bardzo dobry

-

Świetny hamulec, doskonała samoblokacja, wymaga praktyki, ale bardzo polecam.

Wszechstronny i lekki

-

Najlepsza lekka opcja do asekuracji z górną liną i prowadzeniem, jest również dobra do zjazdów na linie, tylko upewnij się, że ustawiłeś ją w odpowiedniej orientacji do swoich potrzeb (szybki zjazd lub bezpieczny zjazd)

Wszechstronny i lekki

-

Wszechstronny, lekki i bezpieczny.

Warto obejrzeć filmy z recenzjami

-

Naprawdę przyjemne w użyciu i wszechstronne urządzenie. Kilka ciekawostek, o których warto wiedzieć przed zakupem, zdecydowanie warto obejrzeć niektóre z dłuższych filmów z recenzjami na youtube, aby wiedzieć, co otrzymujesz.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up