up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Rodzaje elektronicznych części zamiennych

Poniżej znajduje się krótki przegląd elektronicznych części zamiennych i ich funkcji. Możesz kupić te części zamienne od tych znanych marek Petzl , Garmin , Suunto , Led Lenser , Joby

Paski do zegarków
Pasek do zegarka to opaska, która mocuje zegarek do nadgarstka. Paski do zegarków mogą być wykonane ze skóry, plastiku, gumy, tkaniny lub metalu, rzadko są mieszane. Można go traktować jako elektroniczną część zamienną, pełniącą zarówno funkcję funkcjonalną, jak i ozdobną.

Mikrokontrolery
Mikrokontrolery to małe komputery używane do zarządzania wieloma urządzeniami elektronicznymi, takimi jak elektronarzędzia, piloty, urządzenia medyczne i maszyny fabryczne.

Transformers
Wykonane z dwóch pętli drutu, transformatory są zwykle używane do zwiększania lub zmniejszania mocy.

Baterie
Baterie przekształcają energię chemiczną w energię elektryczną. Dwa odrębne ogniwa baterii to anoda + i katoda .

Bezpieczniki
Bezpieczniki pomagają chronić części przed obciążeniem ekstremalnym prądem. Bezpiecznik składa się z korpusu mocującego, wspornika, skojarzeń i metalowych elementów bezpiecznikowych, takich jak cynk lub miedź.
Przekaźniki
To także części zamienne do elektroniki. Służą do włączania i wyłączania zasilania. Przekaźnik składa się z elektromagnesu, zwory, zestawu połączeń elektrycznych i sprężyny.

Przełączniki
Przełączniki blokują prąd. Cztery rodzaje przełączników to: jednopozycyjny z pojedynczym wałem, dwupołożeniowy z pojedynczym wałem, z pojedynczym rzutem dwuwałowym i dwubiegunowy z podwójnym rzutem.

Motoryzacja
Silniki przekształcają energię elektryczną w energię mechaniczną. Główne części obejmują wirnik, stojan, aplikacje, skrzynkę kablową i nakrętkę oczkową.

Wyłączniki automatyczne
Jako urządzenie zabezpieczające wyłącznik można regulować za pomocą zdalnego wyłącznika. Ma to na celu ochronę obwodu przed przeciążeniem lub zwarciem.clouse menu Zamknij