up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać podróżne zasilacze

Podróżny zasilacz to urządzenie elektryczne lub elektroniczne, które zostało specjalnie wynalezione w celu zapewnienia zasilania urządzenia elektronicznego, takiego jak laptop lub inne urządzenia. Zasilacze podróżne z łatwością pomagają dopasować hacki do zewnętrznego terminala zasilania. Najlepsze podróżne zasilacze można znaleźć w markach takich jak Petzl , Garmin , Black Diamond , Suunto , Outdoor Research

Akumulatory i ładowarka

Akumulator i ładowarka lub ogniwo dodatkowe to rodzaj baterii elektrycznej, którą można ładować, opróżniać do obciążenia. Akumulatory Baterie i ładowarki można ładować wiele razy dziennie. Jest przeciwieństwem jednorazowej lub początkowej baterii, która jest w pełni naładowana i rozładowana po użyciu.

Ładowarka

Ładowarka baterii to urządzenie służące do wprowadzania energii do ogniwa wtórnego poprzez przepuszczanie przez nie prądu elektrycznego. Kolejność ładowania zależy od wielkości i typu ładowarki do akumulatorów.

5 rzeczy, o których należy pamiętać wybierając zasilacz podróżny

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania przy wyborze adaptera podróżnego jest to, że zmieni on jedynie układ pinów ładowarki, a nie napięcie wychodzące z gniazdka.
Wybierz najmniejszy adapter lub zestaw adapterów, ponieważ może on działać we wszystkich oczekiwanych miejscach docelowych.
Aby uniknąć problemów, kup trójstykową wersję zasilacza podróżnego. Zakup adaptera przed użyciem pomaga zaoszczędzić pieniądze.
Przed zakupem adaptera pamiętaj tylko o przejrzeniu maksymalnej mocy wyjściowej adaptera.


clouse menu Zamknij