up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Które latarki chcę?

Latarka to kompaktowa ręczna lampa elektryczna. Wcześniej zbiornikiem światła była zwykle maleńka, promienna żarówka, ale zostały one zastąpione diodami elektroluminescencyjnymi. Latarka jest używana jako źródło światła na zewnątrz, w miejscach bez trwałego oświetlenia, podczas przerw w zasilaniu lub gdy wymagane jest ruchome źródło światła. Najlepsze latarki są dostępne dla tych marek Petzl , Black Diamond , Regatta , Trespass , Beal

Latarka na głowę

Latarka czołowa jest zasilana przez składaną rączkę, która przechowuje niewielką ilość energii wewnątrz ograniczonej baterii o krótkim rozładowaniu. Latarka czołowa będzie miała krótki czas pracy i mniejszą moc niż odpowiedniki bateryjne, ale ich redukcja baterii sprawia, że są idealną alternatywną latarką.

Wskazówki dotyczące wyboru najlepszej latarki

Typ Baterii:
Dwa główne rodzaje baterii do latarek: ładowalne i jednorazowe. Bateria jednorazowa jest idealna, ale baterie utylizacyjne są tańsze i można je kupić prawie wszędzie.

Lumenów i moc światła:
Lumen to jednostka, której używamy do regulacji strumienia świetlnego. Jako klient musisz wybrać moc wyjściową w lumenach, która jest najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb.

Wytrzymałość:
Jest to jeden z czynników, których nie należy przeoczyć przy zakupie nowej latarki. Niektóre latarki są wodoodporne, odporne na uderzenia, można je rzucić z klifu i nadal działają dobrze, jeśli chodzi o wytrzymałość.

Budżet:
Kup latarkę od marki, od której możesz wziąć niezwykle trwałą i długotrwałą latarkę w odpowiednim budżecie.

clouse menu Zamknij