up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoEtxeondo Itzala Warstwa Podstawowa
  • Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa
  • Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa
  • Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa
Etxeondo

Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa

Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa

Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa

plus

Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa

Opis produktu Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa

Ten długi rękaw warstwa bazowa jest z wydrążonego włókna tkaniny Thermolite, który utrzymuje temperaturę ciała pod najzimniejszych warunkach. Techniczny charakter tkaniny oraz idealne dopasowanie ciała i płaskie szwy zapewniają dużą wygodę.Technologia:


THERMOLITE:


Tkaniny Thermolite zapewniają ciepło i komfort. Są lekkie formy izolacji, która pozwala utrzymać ciepło, gdy jest zimno na zewnątrz i posiada doskonałe właściwości, które usuwają wilgoć z powierzchni skóry.


Thermolite tkaniny tworzą warstwę izolacyjną ciepłego powietrza pomiędzy tkaniną i skóry. Pot jest wchłaniany ze skóry przez tkaninę, dzięki jego oddychania.


Czy znasz wszystkie funkcje Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa? Na trekkinn wybieramy najlepsze produkty górski i outdoor, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Odzież damska, naszą kompletną kolekcję Bielizna. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Etxeondo, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów górski i outdoor!

Cechy Etxeondo Itzala Warstwa Podstawowa

Rodzaje rękawów
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Doskonały produkt

-

Idealny podkoszulek na chłodne dni, idealnie dopasowuje się do sylwetki.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up