Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ferrino

Ferrino Rucksack Cover 0

Ferrino Rucksack Cover 0

  • Ferrino Rucksack Cover 0
  • Ferrino Rucksack Cover 0
  • Ferrino Rucksack Cover 0

Ferrino Rucksack Cover 0

Opis produktu Ferrino Rucksack Cover 0

Pokrowiec na plecak z wodoodpornego poliestru Ripstop z poręcznym futerałem. Elastyczna regulacja oznacza, że ta pokrywa może dostosować się do plecaków od 15 do 30 litrów. Odblaskowe szczegóły.

Czy znasz wszystkie funkcje Ferrino Rucksack Cover 0? Na trekkinn wybieramy najlepsze produkty górski i outdoor, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Plecaki i walizki, naszą kompletną kolekcję Pokrowce. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Ferrino, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów górski i outdoor!

Cechy Ferrino Rucksack Cover 0

Rodzaje pokrowca
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wygodny futerał

-

Dobra osłona, żeby nie powiedzieć, że jest bardzo gęsta, ale po złożeniu jest dość zwarta. Okazuje się, że z torby, co jest również plusem.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij