Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Charging Clip

  • Garmin Charging Clip
  • Garmin Charging Clip
  • Garmin Charging Clip

Garmin Charging Clip

Opis produktu Garmin Charging Clip

Wykonaj 2 zadania z 1 kabel za pomocą naszego klipu ładowania / transmisji danych. Podłącz kabel do portu USB komputera, aby naładować urządzenie kompatybilne i do przesyłania danych do iz komputera. Ten kabel również pary z opcjonalnego zasilacza sieciowego (sprzedawany oddzielnie).

Garmin Charging Clip to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z górski i outdoor. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Akcesoria fitness trening i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Komputery i gps znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie trekkinn! Oferujemy szeroki wybór Garmin, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Garmin Charging Clip

Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

910 xt

-

Odpowiada to 910xt`?

Nasi eksperci odpowiadają

Hej, ten klip kompatybilne tylko z: Approach Podejście G10 S20, Forerunner® 230, Forerunner® 235, Forerunner® 35 Forerunner® 630 oraz Forerunner® 735XT. Pozdrawiam.

Garmin s20

-

Czy mógłbyś doradzić, jeśli ten klip (753759142988) nadaje się do Garmin Approach S20. Dziękuję Ci

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, ten produkt jest zgodny z urządzeniem.
Lista kompatybilności: Approach G10 Approach G10 / Approach S20 Approach S20 / Forerunner® 230 Forerunner® 230 / Forerunner® 235 Forerunner® 235 / Forerunner® 35 Forerunner® 35 / Forerunner® 630 Forerunner® 630 / Forerunner® 735XT Forerunner® 735XT.
Dzięki.

Niezbędny

-

Garmin ładowarka do jego osobliwością jest to konieczne i właściwe, aby mieć kilka. Nigdy nie wiesz, gdzie masz zamiar trzeba :) Szybkość dostawy rozwiązany ładunek kryzys :)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności