Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Etrex 32x

Garmin Etrex 32x

Garmin Etrex 32x

Garmin Etrex 32x

Garmin Etrex 32x

Garmin Etrex 32x

Garmin Etrex 32x

  • Garmin Etrex 32x
  • Garmin Etrex 32x
  • Garmin Etrex 32x
  • Garmin Etrex 32x
  • Garmin Etrex 32x
  • Garmin Etrex 32x
  • Garmin Etrex 32x
  • Garmin Etrex 32x
  • Garmin Etrex 32x

Garmin Etrex 32x

Opis produktu Garmin Etrex 32x

Etrex 32x to tracker, dzięki któremu możesz łatwo dotrzeć do wybranego miejsca . Jeśli chcesz podróżować rowerem, łodzią lub po prostu pokonać szlak turystyczny, ten model jest idealny. Jedną z wielkich korzyści, jakie przyniesie ten sprzęt sportowy, jest trwałość.

Zespół ma ekran o przekątnej 2,2 cala i 65 tysiącach kolorów, które można wygodnie obserwować w słońcu . Jeśli chodzi o zdalne śledzenie, umożliwia połączenie z satelitami GPS i GLONASS. Dodatkowo jest kompatybilny z satelitą Birds Eye dzięki dodatkowej subskrypcji. Autonomia zespołu sięga 25 godzin . Pamięć osiąga 8 GB.

Przed zainstalowaniem zespół przechował informacje o drogach i szlakach w Europie . Jako dodatkowe akcesorium można zakupić wspomnienia z trasami z Hiszpanii. Do prawidłowego działania używaj baterii AA, które nie są dołączone do opakowania.

Poznaj niezawodnie przenośny GPS:

Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala z możliwością odczytu światła słonecznego o rozdzielczości 240 x 320 pikseli zapewnia lepszą czytelność

Wbudowane mapy TopoActive Europe z trasami i trasami do jazdy na rowerze i pieszych wędrówek

Obsługa systemów satelitarnych GPS i GLONASS umożliwia śledzenie w bardziej wymagających warunkach niż sam GPS

8 GB pamięci wewnętrznej do pobierania map oraz gniazdo kart microSD ™

eTrex 32x dodaje 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny

Żywotność baterii: do 25 godzin w trybie GPS z 2 bateriami AA

eTrex 22x i eTrex 32x oferują taką samą łatwość użycia, trwałość i przystępną cenę, z której znana jest przenośna seria GPS eTrex - wraz z wstępnie załadowanymi mapami TopoActive Europe. Urządzenia te są idealne do quadów, rowerów, łodzi lub pieszych wędrówek.

Zobacz drogę:

eTrex 22x i 32x oferują ulepszone wyświetlacze 2,2 ”, 65 tys. kolorów, czytelne w świetle słonecznym. Wytrzymałe i odporne na wodę, te podręczne urządzenia są tak skonstruowane, aby wytrzymać elementy.

Eksploruj teren:

Urządzenia przenośne eTrex 22x i 32x są fabrycznie wyposażone w mapy topoActive Europe z możliwością trasowania, które zawierają ulice i szlaki, dzięki czemu możesz wyjechać z sieci. Teraz możesz poznać swoje otoczenie - takie jak drogi wodne, naturalne elementy, a także budynki, granice międzynarodowe i wiele innych. Możesz również znaleźć tysiące punktów zainteresowania, w tym sklepy, restauracje, uniwersytety, parkingi i zakwaterowanie.

Zachowaj poprawkę:

Seria eTrex wykorzystuje zarówno systemy satelitarne GPS, jak i GLONASS, dzięki czemu odbiornik może śledzić w bardziej wymagających warunkach niż sam GPS. eTrex 32x dodaje 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny, ułatwiając utrzymanie łożysk.

Dodaj mapy:

Dzięki slotowi na kartę microSD i rozszerzonej pamięci wewnętrznej o pojemności 8 GB możesz łatwo pobrać dodatkowe mapy, gdziekolwiek zaprowadzi Cię przygoda.

Zdjęcia satelitarne:

Oba urządzenia obsługują zdjęcia satelitarne BirdsEye (wymagana subskrypcja), dzięki czemu można pobierać i integrować zdjęcia satelitarne z mapami.

Znajdź zabawę:

eTrex 22x i eTrex 32x obsługują geocaching bez użycia papieru. Przesyłaj pliki GPX bezpośrednio do urządzenia i przeglądaj kluczowe informacje, takie jak lokalizacja, teren i wskazówki z Geocaching.com.

Iść gdziekolwiek:

Dzięki szerokiej gamie kompatybilnych uchwytów, eTrex został zaprojektowany jako zewnętrzny ręczny GPS idealny do stosowania na quadach lub rowerach, na łodziach lub pieszo. Korzystaj z funkcji automatycznego montażu i map City Navigator® NT, aby uzyskać wskazówki dotyczące skrętu za zakrętem, lub użyj wytrzymałego mocowania do motocykla lub quada. Gdziekolwiek myślisz, że możesz wziąć eTrex, ma mapowanie i wierzchowce, aby cię tam dostać.

Generał:

Wymiary fizyczne: 5,4 x 10,3 x 3,3 cm

Rozmiar wyświetlacza: 3,5 x 4,4 cm; 2.2´´ diag (5,6 cm)

Rozdzielczość wyświetlacza: 240 x 320 pikseli

Typ wyświetlacza: transfleksyjny 2.2´´, kolorowy TFT 65K

Waga: 141,7 g (z bateriami)

Bateria: 2 baterie AA (brak w zestawie); Zalecany NiMH lub lit

Żywotność baterii: 25 godzin

Ocena wody: IPX7

Pamięć / historia: 8 GB

Odbiornik o wysokiej czułości: tak

Interfejs: USB

Mapy i pamięć:

Wstępnie załadowane mapy: Tak (TopoActive Europe; routable)

Możliwość dodawania map: Tak

Mapa bazowa: Tak

Pojemność pamięci i mocy: karta microSD ™ (brak w zestawie)

Punkty trasy / ulubione / lokalizacje: 2000

Trasy: 200

Dziennik śladu: 10 000 punktów, 200 zapisanych śladów

Czujniki:

Wysokościomierz barometryczny: Tak

Kompas: Tak

Obiekty rekreacyjne na świeżym powietrzu:

Obliczenie powierzchni: Tak

Automatyczne wyznaczanie trasy (kierowanie zakręt po zakręcie na drogach): Tak (z opcjonalnym odwzorowaniem szczegółowych dróg)

Przyjazne Geocaching: Tak (Paperless)

Zgodne mapy niestandardowe: Tak

Kalendarz polowań / ryb: Tak

Informacje o słońcu i księżycu: Tak

Przeglądarka zdjęć: Tak

Dodatkowy

Dodatkowe: Łączność bezprzewodowa: ANT +

W PUDEŁKU:

eTrex 32x

Kabel USB

Dokumentacja


Czy znasz wszystkie funkcje Garmin Etrex 32x? Na trekkinn wybieramy najlepsze produkty górski i outdoor, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Elektronika, naszą kompletną kolekcję Urządzenia ręczny. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Garmin, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów górski i outdoor!

Cechy Garmin Etrex 32x

Właściwości
Kolor

Recenzje klientów i pytania (6)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Garmin 32x

-

Naprawdę dobra cena, słodka mała jednostka GPS / GLONASS. Brak reklamacji od sprzedawcy lub produktu.

Gps garmin etrex32

-

W tej chwili spełniam wszystkie oczekiwania. Postanowiłem wysłać w rekordowym tempie. I Garmin, krok po kroku, muszę go złapać. Potrzebujesz instrukcji.

Etrex nigdy nie zawodzi

-

Seria etrex używa go od wielu lat i nigdy nie zawodzi, a dla GPS, które będą cierpieć złą pogodę i uderzenia dla mnie, wytrzymają najlepiej. Jak zawsze bardzo szczęśliwy. jeden w warunkach

Doskonały

-

Kolorowy GPS marki Garmin, daje wszystko, co obiecuje, a jakość ceny będzie najlepsza w swoim asortymencie. Pamiętaj, że pochodzi bez baterii To jest kolor

Garmin etrex 32x

-

Świetny produkt, świetna jakość ceny. Bardzo zadowolony z obsługi posprzedażnej

Poprawne

-

Prawidłowy stosunek jakości do ceny. Ważne jest, aby przeczytać instrukcje, jeśli ktoś nie jest dobrze ustawiony ...

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij