Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Gps Map 64S

  • Garmin Gps Map 64S
  • Garmin Gps Map 64S
  • Garmin Gps Map 64S

Garmin Gps Map 64S

Opis produktu Garmin Gps Map 64S

Wytrzymała, w pełni funkcjonalny PDA z GPS, GLONASS, zaawansowany czujnik i Łączność bezprzewodowa


- Kolorowy ekran 2,6 "czytelny światło słoneczne


- Wysokiej czułości odbiornik GPS i GLONASS quad helix z anteny


- Opcja z preinstalowanym TOPO UK & Ireland? Map i Irlandii? Map gościnnie aktywności Garmin zoptymalizowane ułożenie


- Subskrypcja na 1 rok Satellite Imagery BirdsEye


- Obejmuje również WORLWIDE mapę bazową z zacienionym ulgą


- Wysokościomierza barometrycznego oraz 3-osiowy kompas


- Odkryty Optimized podwójny system baterii


- Łączność bezprzewodowa za pomocą technologii Bluetooth ® ¹ ANT + ™ lub


64s podręczny nawigator nowy GPSMAP ® wyposażony jest w 2,6 "ekran czytelny światło słoneczne i GPS wysokiej czułości i GLONASS z quad helix anteny najwyższej recepcji. Wytrzymałe i wodoodporne GPSMAP 64s jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i kompas 3-osiowej. Bezprzewodowo łączy się smartfon, aby umożliwić śledzenie na żywo i Smart Notification. ²


Keep Your Fix:


Dzięki antenie quad helix oraz wysokiej czułości odbiornik GPS i GLONASS, GPSMAP 64s lokalizuje pozycję szybko i precyzyjnie, a nie traci pozycji nawet w gęstym lesie i głębokie doliny. Korzyści są oczywiste - czy jesteś w osłoniętych drzewa, czy w pobliżu wysokich budynków i drzew, można liczyć na urządzeniach GPSMAP 64s, aby pomóc Ci znaleźć drogę, gdy jej potrzebujesz najbardziej.Zorientować się:


GPSMAP 64s posiada wbudowany 3-osiowy z kompensacją nachylenia kompas elektroniczny, który pokazuje swoje pozycji, nawet kiedy stoi, nie trzymając jej poziom. Jego barometryczny śledzi zmiany ciśnienia, aby dokładnie określić swoją wysokość i można nawet użyć go do wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może pomóc śledzić na zmienne warunki atmosferyczne.

Pozostań w kontakcie


Podziel się wielki odkryty doświadczenie na żywo, po prostu podłącz swój 64s GPSMAP do smartfonu i podziel się pozycję za pomocą funkcji Live Tracking i Garmin Connect z rodziną i przyjaciółmi. Inteligentne Zawiadomienie pozwala bezprzewodowo odbierać e-mail, teksty i alerty od 4s kompatybilnym iPhone ® lub nowszym. Pozostań w pełni połączony jednocześnie zachować swój cenny iPhone przechowywane bezpiecznie w swoim plecaku.Polegać na Outdoor Pro:


GPSMAP 64s jest dobrze zoptymalizowany GPS Handheld zewnątrz, każda cecha tego urządzenia jest przeznaczony do pracy w najbardziej wiarygodny sposób trudnych i wymagających środowiskach. Aby zagwarantować świetną czytelność w każdych 64s stan GPSMAP ma genialny, kolorowy ekran 2,6'' czytelny i światło słoneczne jest łatwe w obsłudze z każdego rodzaju rękawic, nawet w drżącym, zimna lub mokrym środowisku, ponieważ opiera się na interfejs użytkownika oparty przycisk . Aby zagwarantować wygodę i maksymalną swobodę w komórce podwójnego systemu baterii umożliwia korzystanie z akumulatora do wygodnego ładowania w urządzeniu lub zwykłych baterii AA. W pełni naładowany po 64s GPSMAP trwa do 16 godzin, która daje wystarczającą moc w rezerwie, na wycieczkę w przypadku nieoczekiwanych stopni zatrzymania.Poznaj terenu:


GPSMAP 64s jest wyposażony w obszerny zestaw funkcji nawigacyjnych. Użyj waypointy, trasy i szlaki do nawigacji z ufnością na uboczu, a gdy trzeba znaleźć swoją drogę do domu bezpiecznie korzystać TracBack, aby poprowadzić Cię.Poleć Bezprzewodowo:


Podziel się waypointy, trasy i geocache bezprzewodowo z innych kompatybilnych urządzeń. Twoi przyjaciele mogą cieszyć się ulubioną wędrówkę lub pamięci podręcznej, nie czekając, aby podłączyć do komputera - wystarczy nacisnąć "Wyślij", aby przesłać informacje do innego włączony wireless Garmin.


GPSMAP 64s łączy się także z innymi urządzeniami firmy Garmin, w tym kamery działania VIRB ™ i czujników dodatkowych, w tym czujnik temperatury ™ tempe i czujnika tętna.Cechy:


Quad helix antena GPS / GLONASS:


Znajdź drogę z pierwszego quad helix odbiornik GPS, który śledzi zarówno satelitów GPS i GLONASS jednocześnie. Podczas ich stosowania razem odbiornik ma zdolność blokowania na satelity niż przy użyciu samego GPS, dzięki można "blokady" do pozycji szybciej.Dodatkowe czujniki:


GPSMAP 64s posiada wysokościomierza barometrycznego dokładnie określać swoją wysokość i profile elewacyjne oraz 3-osiowy z kompensacją nachylenia elektroniczny kompas, który pokazuje swoje pozycji, nawet gdy stoisz w miejscu.Śledzenie na żywo:


Zaproś przyjaciół i rodzinę, by podążać swoją przygodę na świeżym powietrzu w czasie rzeczywistym z Live Tracking. Wyślij pocztą e-mail lub zaprosić mediów społecznych, a zwolennicy mogą przeglądać dane na żywo w Garmin Connect ™.Inteligentne Uwagi:


Otrzymuj e-maile, teksty i więcej, tak w urządzeniu. GPSMAP 64s wyświetla alerty z 4s iPhone ® lub później bezprzewodowo.utdoor Zoptymalizowane:


GPSMAP 64s posiada wspaniały, kolorowy ekran 2,6'' czytelny światło słoneczne i łatwą obsługę z każdego rodzaju rękawic drżącym, zimnym lub wilgotnym środowisku, ponieważ opiera się na interfejsie użytkownika przycisku opiera.System podwójnej baterii:


Idź dalej z GPSMAP 64s długotrwałej 16 godzin pracy na baterii. Działa z 2 bateriami AA lub opcjonalny akumulator NiMH, który jako dodatkowy bonus, można ładować podczas gdy wewnątrz urządzenia.Więcej miejsca i elastyczności:


GPSMAP 64s daje większą elastyczność z 3,5 GB pamięci wewnętrznej, która daje dużo miejsca dla waypointy, trasy, ścieżki i pamięci podręcznej oraz slot na karty microSD o dodatkowe mapowania.Szerokie wsparcie Mapa:


Z gniazda kart microSD ™ i dużą pamięć wewnętrzną, GPSMAP 64s umożliwia ładowanie różnych map, w tym GB Discoverer, BlueChart ® g2, City Navigator NT ® i Birdseye ™ Select.Zdjęcia satelitarne:


Przeżyj prawdziwą reprezentację na zewnątrz za pomocą dołączonego subskrypcji 1 roku do Birdseye satelitarne bezpłatnie.Preinstalowanym skrzynki:


Zacznij geocaching, wybierając od razu 250.000 fabrycznie skrzynek z Geocaching.com. Buforuje się wraz ze wskazówkami i opisami, aby zacząć grę w dobrym kierunku.Dane techniczne:Fizyczne i wydajność:


- Wymiary urządzenia, SxWxG 6.1 x 16.0 x 3.6 cm


- Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 3,6 x 5,5 cm, 6,6 cm przekątnej


- Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 160 x 240 pikseli


- Typ wyświetlacza Transflective, 65-K TFT


- Waga 260.1g z bateriami


- Bateria 2 baterie AA (nie dołączone); zalecane NiMH lub litowo


- Żywotność baterii 16 godzin


- Ocena Woda IPX7


- Nie spławikowe


- Bardzo czuły odbiornik Tak


- Szybki interfejs USB i NMEA 0183 zgodnyMapy i pamięć:


- Mapa bazowa Tak


- Zainstalowane mapy Tak (w niektórych wersjach)


- Możliwość dodawania map Tak


- Wbudowana pamięć 3,5 GB


- Akceptuje karty danych kart microSD ™ (brak w zestawie)


- Waypointy / ulubione / pozycje 5000


- Trasy 200


- Tor zaloguj 10000 punktów, 200 zapisanych utworówCechy i zalety:


- Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy na drogach) Tak (z opcjonalnym Szczegółowe mapowanie dróg)


- Elektroniczny kompas Tak (z kompensacją nachylenia 3-osiowy)


- Ekran dotykowy Nie


- Tak wysokościomierza barometrycznego


- Kamera Nie


- Geocache Tak (bez papieru)


- Kompatybilny Tak Custom Maps


- Nawigacja Zdjęcie (nawigacja do zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi) Tak


- Hunt / Ryby Tak kalendarz


- Słońce i księżyc Tak informacji


- Tide tabele Tak (z opcjonalnym BlueChart)


- Obliczenia Obszar Tak


- Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak


- Jednostka do jednostki transferu (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym jednostek) Tak


- Przeglądarka zdjęć Tak


- Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) TakDodatkowe:


- Antena: Quad Helix


- GLONASS: Tak


- Inteligentne Powiadomienia: tak


- Śledzenie na żywo: tak (z Garmin Connect ™ Mobile)


- Zainstalowane geocaching.com cache: 250000W polu:


- GPSMAP 64s


- Subskrypcja na 1 rok Satellite Imagery BirdsEye


- Karabińczyk


- Kabel USB


- Dokumentacja


Szukasz produktów Garmin, a konkretnie Garmin Gps Map 64S? Na trekkinn można znaleźć pełną listę Elektronika górski i outdoor produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego trekkinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje górski i outdoor. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (5)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Lingua

-

I opcje menu w Portugalski (PT) jest dostępny?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, produkty Garmin są dostępne we wszystkich językach europejskich. Pozdrowienia.

Wybór w menu?

-

Czy norwescy wybory menu na nim?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, można wybrać norweskiego na urządzeniu. dziękuję

Łatwy w użyciu

-

Operatywność podczas gdy rękawiczki są dobre. Zalecane jest z panelu dotykowego.

-

Jaki rodzaj mapie jest on włączony do niniejszego opracować? Jestem zamierza wykorzystać w Japonii jest to możliwe, czy też muszę zainstalować japoński mapę w nim?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, mapa Japan's nie jest wliczony w cenę. Ale możliwe jest do przesłania na nim. pozdrowienia

-

Jaki rodzaj mapie jest on włączony do niniejszego opracować? Jestem zamierza wykorzystać w Japonii jest to możliwe, czy też muszę zainstalować japoński mapę w nim?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, mapa Japan's nie jest wliczony w cenę. Ale możliwe jest do przesłania na nim. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności