Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Gps Map 64S

  • Garmin Gps Map 64S
  • Garmin Gps Map 64S
  • Garmin Gps Map 64S

Garmin Gps Map 64S

Opis produktu Garmin Gps Map 64S

Wersja 64S przybyła z linii Map GPS. W ekstremalnych warunkach musisz korzystać ze sprzętu Gps Map64S ze względu na swoją zwartą konstrukcję i łatwość użytkowania, co czyni go doskonałą alternatywą.

Ekran tego sprzętu sportowego jest jasny i czytelny w świetle słońca . Rozmiar monitora to 2,6 cala z 240 x 160 pikseli, aby pokazać ostre i kolorowe szczegóły. To urządzenie jest wyposażone w 4-przewodową antenę i odbiornik GPS / GLONASS o wysokiej czułości, aby natychmiast wygenerować lokalizację. Posiada 3-osiowy kompas, przyspieszeniomierz, wysokościomierz barometryczny, które pomagają poznać położenie i warunki pogodowe.

Za pomocą tego urządzenia możesz śledzić mapy rastrowe, nawet jeśli nie są oficjalne . W przypadku wymiany informacji z innymi urządzeniami na linii można to zrobić za pomocą Bluetooth. Ponadto zapewnia łączność bezprzewodową z ANT +. Struktura ma gniazdo do wkładania karty microSD. Przez 12 miesięcy będziesz mieć subskrypcję Birdseye do pobierania zdjęć satelitarnych.

Wytrzymały, w pełni funkcjonalny ręczny z GPS, GLONASS, zaawansowanym czujnikiem i łącznością bezprzewodową

2,6 "czytelny w świetle słonecznym kolorowy ekran

Wysokiej czułości odbiornik GPS i GLONASS z anteną Quad-Helix

1 rok subskrypcji obrazu satelitarnego BirdsEye

Zawiera również mapę drogową Worlwide z cieniowanym reliefem

Wysokościomierz barometryczny i kompas 3-osiowy

Zoptymalizowany na zewnątrz system podwójnej baterii

Łączność bezprzewodowa za pośrednictwem technologii Bluetooth®¹ lub ANT + ™

Nowy podręczny nawigator GPSMAP® 64s wyposażony jest w ekran o przekątnej 2,6 "odczytywany światłem słonecznym oraz wysokiej czułości odbiornik GPS i GLONASS z anteną typu" Quad "dla lepszego odbioru. Wytrzymały i wodoodporny GPSMAP 64s wyposażony jest w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas. Bezprzewodowo łączy się ze smartfonem, aby umożliwić śledzenie na żywo i funkcję Smart Notification.²

Zachowaj poprawkę:

Dzięki swojej poczwórnej helisie i wysokiej czułości odbiornikowi GPS i GLONASS, GPSMAP 64s szybko i precyzyjnie lokalizuje Twoją pozycję i utrzymuje swoje położenie nawet w gęstym lesie i głębokich dolinach. Zaleta jest jasna - bez względu na to, czy znajdujesz się pod gęstą pokrywą drzew, czy tuż przy wysokich budynkach i drzewach, możesz liczyć na GPSMAP 64, które pomogą Ci znaleźć drogę, kiedy jej najbardziej potrzebujesz.

Zdobądź swoje łożyska:

GPSMAP 64s ma wbudowany 3-osiowy elektroniczny kompas z kompensacją przechyłu, który pokazuje Twój kurs nawet wtedy, gdy stoisz nieruchomo, nie trzymając go w poziomie. Jego wysokościomierz barometryczny śledzi zmiany ciśnienia, aby wskazać swoją wysokość, a możesz nawet użyć go do obliczenia ciśnienia barometrycznego w czasie, co może pomóc Ci mieć oko na zmieniające się warunki pogodowe.

Pozostawanie w kontakcie

Dziel się swoimi doświadczeniami na żywo na żywo, podłącz swoje GPSMap 64s do smartfona i dziel się swoją pozycją poprzez śledzenie na żywo i Garmin Connect z rodziną i przyjaciółmi. Funkcja Smart Notification umożliwia bezprzewodowe odbieranie wiadomości e-mail, SMS-ów i powiadomień z kompatybilnego urządzenia iPhone® 4s lub nowszego. Pozostań w pełni połączony, zachowując bezpieczny cenny iPhone w plecaku.

Polegaj na Outdoor Pro:

GPSMAP 64s to prawdziwie zoptymalizowany ręczny odbiornik GPS. Każda funkcja tego urządzenia została zaprojektowana z myślą o niezawodnym działaniu w najtrudniejszych i najtrudniejszych warunkach. Aby zagwarantować doskonałą czytelność w każdych warunkach, GPSMAP 64s ma znakomity czytelny kolorowy ekran o przekątnej 2,6 cala i jest łatwy w obsłudze za pomocą rękawiczek nawet w chwiejnym, zimnym lub mokrym środowisku, ponieważ opiera się na interfejsie użytkownika opartym na przycisku. Aby zapewnić wygodę i maksymalną swobodę w podróży, system podwójnej baterii pozwala na użycie pakietu baterii do wygodnego ładowania w urządzeniu lub konwencjonalnych bateriach AA. Pełne naładowanie GPSMAP 64 trwa do 16 godzin, co daje wystarczającą moc w rezerwie na wycieczce w przypadku niespodziewanych zatrzymań.

Odkrywaj teren:

GPSMAP 64s posiada wszechstronny zestaw funkcji nawigacyjnych. Używaj punktów orientacyjnych, ścieżek i tras, aby nawigować z zaufaniem na uboczu i kiedy musisz bezpiecznie znaleźć drogę do domu TracBack, aby Cię poprowadzić.

Udostępnij bezprzewodowo:

Dziel się swoimi waypointami, ścieżkami, trasami i skrzynkami geocache z innymi kompatybilnymi urządzeniami. Twoi znajomi mogą cieszyć się ulubioną wędrówką lub pamięcią podręczną bez czekania na podłączenie komputera - po prostu naciśnij "wyślij", aby przesłać informacje do innego ręcznego urządzenia Garmin z obsługą łączności bezprzewodowej.

GPSMAP 64s łączy się również z kompatybilnymi urządzeniami Garmin, w tym z kamerą akcji VIRB ™ i czujnikami akcesoriów, w tym czujnikiem temperatury tempe ™ i monitorem pracy serca.

Cechy:

Antena Quad-Helix z GPS / GLONASS:

Znajdź drogę dzięki pierwszemu odbiornikowi satelitarnemu typu Quad-Helix, który jednocześnie śledzi satelity GPS i GLONASS. Używając ich razem, odbiornik ma możliwość zablokowania większej liczby satelitów niż przy użyciu samego GPS, zapewniając szybsze "zablokowanie" pozycji.

Dodatkowe czujniki:

GPSMAP 64s posiada wysokościomierz barometryczny, który pozwala określić Twoje profile wysokości i elewacji oraz 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją pochylenia, który pokazuje Twój kurs nawet wtedy, gdy stoisz w miejscu.

Śledzenie na żywo:

Zaproś przyjaciół i rodzinę, aby śledzili Twoją przygodę na świeżym powietrzu w czasie rzeczywistym dzięki funkcji śledzenia na żywo. Wyślij zaproszenie pocztą e-mail lub za pośrednictwem mediów społecznościowych, a obserwatorzy mogą wyświetlać na żywo dane z Garmin Connect ™.

Inteligentne powiadomienia:

Odbieraj e-maile, wiadomości tekstowe i nie tylko, bezpośrednio na swoim urządzeniu. GPSMAP 64s wyświetla powiadomienia z iPhone'a 4s lub nowszego drogą bezprzewodową.

utdoor Zoptymalizowane:

GPSMAP 64s oferuje wspaniały, czytelny w kolorze, kolorowy ekran o przekątnej 2,6 cala i łatwą obsługę z każdym rodzajem rękawic w chwiejnym, zimnym lub mokrym otoczeniu, ponieważ opiera się on na interfejsie użytkownika opartym na przycisku.

System podwójnej baterii:

Idź dalej dzięki 16-godzinnemu akumulatorowi GPSMAP 64s. Współpracuje z 2 bateriami AA lub opcjonalnym akumulatorem NiMH, który jako dodatkowy bonus można ładować w urządzeniu.

Więcej przestrzeni i elastyczności:

GPSMAP 64s zapewnia większą elastyczność dzięki wewnętrznej pamięci 3,5 GB, co zapewnia mnóstwo miejsca na punkty orientacyjne, trasy, ścieżki i pamięci podręczne oraz gniazdo kart microSD do dodatkowego mapowania.

Rozbudowana obsługa map:

Dzięki gniazdu kart microSD ™ i dużej pamięci wewnętrznej GPSMAP 64s umożliwia ładowanie różnych map, w tym GB Discoverer, BlueChart® g2, City Navigator NT® i BirdsEye ™ Select.

Zdjęcia satelitarne:

Przeżyj prawdziwą reprezentację na świeżym powietrzu dzięki bezpłatnej rocznej subskrypcji na zdjęcia satelitarne BirdsEye.

Wstępnie załadowane skrzynki:

Natychmiast rozpocznij geocaching, wybierając z 250 000 wstępnie załadowanych skrzynek z Geocaching.com. Skrytki są dostarczane wraz z podpowiedziami i opisami, abyś zaczął działać we właściwym kierunku.

Dane techniczne:

Sprawności fizycznej:

Wymiary urządzenia, WxHxD 6,1 x 16,0 x 3,6 cm

Rozmiar wyświetlacza, WxH 3,6 x 5,5 cm; Przekątna 6,6 cm

Rozdzielczość wyświetlacza, WxH 160 x 240 pikseli

Typ wyświetlacza Transflective, kolorowy TFT 65 K

Waga 260,1 gz bateriami

Bateria 2 baterie AA (brak w zestawie); Zalecane NiMH lub Lit

Żywotność baterii 16 godzin

Ocena wody IPX7

Floats No

Odbiornik o wysokiej czułości Tak

Interfejs USB o dużej szybkości i kompatybilny z NMEA 0183

Mapy i pamięć:

Mapa podstawowa Tak

Wstępnie załadowane mapy Tak (niektóre wersje)

Możliwość dodawania map Tak

Zbudowany w pamięci 3,5 GB

Akceptuje karty microSD ™ z kartą danych (brak w zestawie)

Punkty / ulubione / lokalizacje 5000

Trasy 200

Śledź dziennik 10 000 punktów, 200 zapisanych ścieżek

Cechy i zalety:

Automatyczne wyznaczanie trasy (trasy skręt po zakręcie na drogach) Tak (z opcjonalnym mapowaniem dla szczegółowych dróg)

Kompas elektroniczny Tak (kompensacja przechyłu 3 osi)

Ekran dotykowy nr

Altimetr barometryczny Tak

Kamera nr

Geocaching friendly Tak (bez papieru)

Niestandardowe kompatybilne mapy Tak

Nawigacja po zdjęciach (przejdź do zdjęć z geotagami) Tak

Kalendarz łowów / ryb Tak

Informacje o Słońcu i księżycu Tak

Tabele pływalności Tak (z opcjonalnym Bluechart)

Obliczenie powierzchni Tak

Niestandardowe punkty POI (możliwość dodawania dodatkowych ciekawych miejsc) Tak

Transfer jednostki do jednostki (dzieli dane bezprzewodowo z podobnymi jednostkami) Tak

Przeglądarka zdjęć Tak

Zgodność z Garmin Connect ™ (społeczność online, w której analizujesz, kategoryzujesz i udostępniasz dane) Tak

Dodatkowy:

Antena: Quad helisy

GLONASS: Tak

Inteligentne powiadomienia: tak

Śledzenie na żywo: tak (z Garmin Connect ™ Mobile)

Wstępnie załadowane pamięci podręczne geocaching.com: 250 000

W pudełku:

GPSMAP 64s

1 rok subskrypcji obrazu satelitarnego BirdsEye

Zaczep karabinka

Kabel USB

Dokumentacja


Garmin Gps Map 64S to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z górski i outdoor. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Urządzenia ręczny i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie trekkinn! Oferujemy szeroki wybór Garmin, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Gps Map 64S

Właściwości
Kolor

Opinie klientów i pytania (11)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Praca topograficzna

-

do pracy w terenie

Świetny produkt

-

Doskonały GPS, bardzo łatwy w obsłudze i niezawodny. Obecnie używany w munros w Szkocji i był ważnym elementem zestawu szczególnie podczas mgły i słabej widoczności.

W pudełku brak paska wskazanego w instrukcji obsługi

-

Dobrze odebrano GPS w wyznaczonym terminie. Produkt jest doskonały. Żaden problem.

Dobry zespół

-

Zadowolony z zakupu, niezawodny GPS, łatwy w użyciu i doskonały odbiór satelitarny. Dostawa jak w reklamie, wszystko poprawne.

Nie

-

Znakomity produkt, mimo że pobierają fortuny za mapy w dużej skali. Jedyne moje rozczarowanie to fakt, że kurier użył (paczkę Force) do pięciu dni, aby dostarczyć paczkę, która została zapłacona za 48 dostawę. To faktycznie przyszło na urodziny mojej żony jako jeden z jej prezentów. Trochę się martwiłem, tak jak to zamówiłem w odpowiednim czasie.

Pytanie

-

Czy bateria jest z nim wyposażona? Co jest w paczce?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć,

Baterie nie są dołączone. Pochodzi z:
- GPSMAP 64s.
- Abonament na obrazy satelitarne BirdsEye na jeden rok.
- Zaczep do karabińczyka.
- Kabel USB.
- Dokumentacja.


Pozdrowienia.

Lingua

-

I opcje menu w Portugalski (PT) jest dostępny?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, produkty Garmin są dostępne we wszystkich językach europejskich. Pozdrowienia.

Wybór w menu?

-

Czy norwescy wybory menu na nim?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, można wybrać norweskiego na urządzeniu. dziękuję

Łatwy w użyciu

-

Operatywność podczas gdy rękawiczki są dobre. Zalecane jest z panelu dotykowego.

-

Jaki rodzaj mapie jest on włączony do niniejszego opracować? Jestem zamierza wykorzystać w Japonii jest to możliwe, czy też muszę zainstalować japoński mapę w nim?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, mapa Japan's nie jest wliczony w cenę. Ale możliwe jest do przesłania na nim. pozdrowienia

-

Jaki rodzaj mapie jest on włączony do niniejszego opracować? Jestem zamierza wykorzystać w Japonii jest to możliwe, czy też muszę zainstalować japoński mapę w nim?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, mapa Japan's nie jest wliczony w cenę. Ale możliwe jest do przesłania na nim. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij