Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Vivofit 3

  • Garmin Vivofit 3
  • Garmin Vivofit 3
  • Garmin Vivofit 3

Garmin Vivofit 3

Opis produktu Garmin Vivofit 3

Aktywny Tracker z Garmin Move IQ ™ Automatyczne wykrywanie aktywność:

Opis 1 roku życia baterii

Pokazuje kroki, kalorie, dystans, intensywność minutes³ i godzinę na podświetlanym wyświetlaczu; monitory sleep¹

Detekcja Auto klasyfikuje rodzaj działalności na Garmin Connect ™

Przypomina, aby pozostać aktywnym pasku ruchu i alarmu dźwiękowego

Automatycznie syncs² do serwisu Garmin Connect, aby zapisać, plan i podziel postęp

Knows How You Move:

Przenieś IQ rejestruje różne czynności, takich jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, pływanie i przy użyciu eliptyczny, aby zobaczyć na Garmin Connect. Nie ma potrzeby, aby przełączyć się zegarek lub rozpocząć nową działalność, vívofit 3 rozpoznaje, gdy ruch zmienia więc można iść ze spaceru do biegu w żadnym momencie. Dostęp do serwisu Garmin Connect urządzeń przenośnych aplikacji lub komputera stacjonarnego, aby zobaczyć swoje dane w sposób bardziej szczegółowy, dołącz do wyzwań i rywalizować z innymi.

Informuje Czas i "Time to Move":

Choć jest to idealne do przenoszenia przez cały dzień, wiemy, że nie zawsze jest to przypadek. Na szczęście vívofit 3 śledzi wszelkie swojego ruchu, w tym aktywności. Tak więc, można stracić poczucie czasu i zapomnieć, aby przenieść, vívofit 3 nie będzie. Pojawi się czerwony pasek ruch na wyświetlaczu i łagodny alert dźwiękowy po 1 godzinie bezczynności. Pasek ruch buduje co 15 minut aż do wyzerowania go chodzenia na kilka minut.

24/7 Wearable:

vívofit 3 następuje swoje postępy 24/7 dzięki 1 roku życia baterii. Automatycznie monitoruje odpoczynek, gdy idziesz spać. Jest odporny na wodę, dzięki czemu można go nosić w basenie lub pod prysznicem. Wyposażenie opcjonalne zespoły w różnych wersjach kolorystycznych pozwala koordynować vívofit 3 do swojej garderoby.

Style Collection:

Mając tracker działalność, która funkcjonuje nie oznacza rezygnacji styl. Z Gabrielle i Alexandra stylu kolekcji zespołów, twój vívofit 3 będzie wyglądać kobieco i wspaniałe bez względu na to, gdzie swoje działania cię. Te wyrzeźbione zespoły są w różnych kolorach, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego aktualnego stroju lub nastroju. I zmienia się pasma jest tak proste, jak zmiana ubrania. Wystarczy wysunąć moduł vívofit 3 i pop je w zależności od tego, zespół wybrać. Teraz nie jest to zespół na każdą okazję, dzięki czemu można wyglądać najlepiej kontynuując pokazał wczoraj.

Jonathan Adler + Garmin:

Flaunt swój styl z naszej kolekcji Jonathan Adler + Garmin wymiennych akcesoriów pasmach dla rodziny vívofit trackerów aktywności.

Jonathan Adler's zaangażowanie nienaganną jakością wykonania i lekceważący styl, luksus przynieść rzemiosła i radość naszych światowej klasy produktów do noszenia, które są niezbędne do aktywnego stylu życia przez naszych klientów. Jonathan's marki styl życia z pracy obejmujące mnóstwo kategorii tworzy się na stylu trendu z jego wzorców sygnatur, które dobrze nadają się do naszych vívofit wzór nadrukowany zespoły projektantów.

Kolekcja Jonathan Adler + Garmin oferuje oddzielne zespoły akcesorium dla vívofit, vívofit 2 i vívofit 3. Zespoły NIE są kompatybilne krzyż, więc proszę sprawdzić kompatybilność przed zakupem.

Spersonalizowane codzienne cele:

vívofit 3 dowiaduje się Twój obecny poziom aktywności, a następnie przypisuje osiągalny codziennie cel. Jak spełnić swoje cele pośrednie, vívofit 3 dostosuje swój cel na następny dzień, stopniowo trąca się w kierunku zdrowszego stylu życia.

Okiem Garmin Connect:

Przez cały dzień, vívofit 3 automatycznie synchronizuje się Garmin Connect². Garmin Connect to jedyna bezpłatna aplikacja, która poznaje cię, a następnie dostarcza znaczących spostrzeżeń opartych off danych, które pomogą Ci pokonać wczoraj. Należą do nich sygnały, aby przenieść, jeśli nie jesteś na dobrej drodze, aby spełnić swój cel - krok lub pozdrowić kiedy to zrobić hit tych etapów. Plus, dostaniesz zdrowe wskazówki od ekspertów, które stają się jakby wirtualnymi trenerami. Więc pobrać i zasznurować. Twój dzienny śledzenia właśnie szybsza, łatwiejsza i dobrze - lepiej.

Własności fizyczne i działanie:

Wymiary fizyczne: Zwykły obwodu nadgarstka: 5.4 "7.7" (137 195 mm); X duży obwód nadgarstka: 6.5 "8.9" (165 225 mm)

Rozmiar wyświetlacza, WxH: 0,39 "x 0,39" (10 mm x 10 mm)

Rozdzielczość wyświetlacza, WxH: 64 x 64 pikseli

Tryb wyświetlania Negative

Waga: Zwykły: 26 g (0,92 uncji); X duże: 28 g (0,99 uncji)

Bateria: Jedna wymienne CR1632 coin cell

Żywotność baterii: 1 rok

Ocena Woda: 5 ATM

Zobacz funkcje godzina, data, kalendarz i alarm

Cechy trwania:

Akcelerometr (oblicza odległość do treningów wewnętrznych, bez konieczności czujnikiem na nogę)

Najważniejsze cechy:

Oblicza spalone kalorie

Cechy śledzenie aktywności:

krokomierz

Celem Auto (uczy swój poziom aktywności i przypisuje codziennie krok cel)

Przenieś Bar (wyświetla się na urządzeniu po okresie bezczynności; chodzić na kilka minut, aby go zresetować)

Monitorowanie uśpienia (monitory sumie sen i okresy ruchu lub spokojny sen)

Garmin Connect ™:

Garmin Connect ™ kompatybilne (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do komputera)

Dodatkowy:

Automatyczne wykrywanie aktywności

intensywność minut

Środki odległość opiera swoje dane profilu użytkownika i długość kroku

Wybierane ekrany i tarczę zegarka

podświetlenie

Samolot bezzałogowy

Timer aktywny

pulsometr Opcjonalne


Garmin Vivofit 3 dostępny w różnych typach. Kup go w trekkinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Garmin Vivofit 3 posiada oficjalną gwarancję marki Garmin. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Komputery i gps i kategorii Fitness - trening.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Vivofit 3

HRM w zestawie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności