Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmont

Garmont Dragontail MNT

Garmont Dragontail MNT

  • Garmont Dragontail MNT
  • Garmont Dragontail MNT
  • Garmont Dragontail MNT
  • Garmont Dragontail MNT

Garmont Dragontail MNT

Opis produktu Garmont Dragontail MNT

Obuwie prowadzą przez trudne, techniczne tereny do wspinaczki i bezpiecznie w domu. Niski poziom wspinaczki i treningu, wyskakiwanie, bouldering z większym bezpieczeństwem niż buty do biegania i autentyczny styl na zewnątrz dla tylko spędzać czas. Codzienna trwałość ulicy i komfort.

Dla górala, który preferuje niskie cięcie, ale nadal potrzebuje sztywności i stabilności buta. Idealny do podejścia, głazów, lekkich trekkingów, wycieczek po górach alpejskich, wysokich trasach alpejskich.

KORZYŚCI:

Bardzo stabilne i wygodne dopasowanie, zapewnia bardzo dobrą techniczną wartość dla wspinaczki / turystyki pieszej. Dzięki wzmocnieniu wkładu PU poprawiono amortyzację pięty i stabilność. Podeszwa Vibram® Maton zapewnia lepszy wgląd i wspinaczkę. Od koronki do końcówek do palców zapewnia wydajność boulderingu i pozwala dopasować indywidualne dopasowanie.

Dane techniczne:

Masa 545 gr. (1/2 pary rozmiar 8 Wielka Brytania)

GÓRNY:

1,8 mm wodoodporny zamsz

Metalowe oczko i taśmy taśmy

Przedłużone gumowe pudełko na palcach i oparcie pięty chroni górną

Poduszka PU o właściwościach zarządzania wilgocią i zapachem

Dostępne z lub bez Gore Tex® Extended Comfort

Z BLISKA:

Heel Lock zabezpiecza pięta w kieszeni pięty i zapobiega poślizgowi i blistrach poślizgowych.

Od koronki do stóp, aby uzyskać lepsze efekty wspinaczkowe i dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Zestaw komponentów:

Wkładka FrameFLex Lite zapewnia stabilność przy obciąganiu krawędzi i przyczepności na szorstkich trasach i zjazdach.

Wkładka PU zapewnia amortyzację i stabilność.

Podeszwa środkowa mikroporowatej gumy o podwójnej gęstości zapewnia stabilność (żółta warstwa) i poprawia osiągi wspinaczkowe (szara warstwa).

Podeszwa Vibram® Maton z wyspecjalizowanym montażem? Podwójny związek w strajku stóp i pięty, aby wznosić się i zejść z ufnością. Świetne właściwości zapewniające niezawodność gór i lekkość. Zablokowany obszar uchwytu palców i zablokowany obszar uderzeń pięty zwiększają przyczepność na twardych powierzchniach za pomocą dodatkowego lepkiego związku. Wielokątne trakcyjne 6 mm zwiększają przyczepność w wielu kierunkach. Twarz wklęsłej pięty zwiększa efekt hamowania, oferuje pewne zejścia. Kanały odprowadzające i samozamykacze.

Technologia:

GORE TEX®:

Partnerzy Garmont® z firmą GORE TEX® dostarczają wysokiej jakości rozwiązania, które spełniają obietnicę trwałej, wodoszczelnej, oddychającej ochrony pogody niezależnie od elementów.

Obuwie GORE TEX® Extended Comfort Wygoda i wygodnie chłodna:

Obuwie komfortowe idealnie nadaje się do umiarkowanych i cieplejszych temperatur. Świetnie nadaje się do dużych zastosowań i codziennego użytku.

Obuwie GORE TEX® Performance Comfort Wygoda i komfort:

Obuwie GORE TEX® Performance Comfort oferuje zoptymalizowane warunki klimatyczne w przypadku umiarkowanych warunków pogodowych i szerokiego wachlarza zajęć na świeżym powietrzu.

Obuwie GORE TEX® Insulated Comfort Wygoda i komfort:

Obuwie GORE TEX® Insulated Comfort jest dostępne w wielu wariantach izolacji, aby utrzymać stopy suche i komfortowo rozgrzane podczas zimnych warunków i na świeżym powietrzu.

Vibram® Ponad 75 lat innowacji:

Firma Vibram jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości gumowych podeszew na rynkach obuwia sportowego, wypoczynku, pracy, ortopedii i napraw.

Historia Vibram sięga 1937 roku, kiedy to Vitale Bramani, Akademicki Włoski Klub Alpejski, wrócił z tragicznej alpejskiej wspinaczki i miał genialny pomysł na rozwój gumowych butów do pieszych wędrówek. Byłyby one produkowane przy użyciu tej samej techniki stosowanej przez Pirelli do produkcji opon. W rezultacie pierwsza wulkanizowana podeszwa gumowa i słynny Carrarmato? Projekt urodził się. Ten projekt zaczął tworzyć tradycyjne buty z kauczuku, zmieniając styl obuwia na zawsze.

Przez dziesięciolecia Vibram dąży do opracowania szeregu produktów, które zapewniają doskonałe wyniki w szerokim zakresie działań, w tym na świeżym powietrzu (na przykład w górach, na motocyklach, na pieszych wędrówkach itp.) Do mody, pracy i rekreacji .

Dzięki ciągłym inwestycjom w innowacje, badania i rozwój Vibram jest światowym liderem w dziedzinie solenia. Logo o żółtym oktagonie symbolizuje wysoką wydajność, jakość i bezpieczeństwo, które Vibram jest znany na całym świecie.


Jesteś zainteresowany Garmont Dragontail MNT, odkryj również produkty górski i outdoor powiązane z marką Garmont w kategorii Obuwie męskie i katalogu Buty. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w trekkinn, twoim sklepie online górski i outdoor, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Garmont Dragontail MNT

Nieprzepuszczalny
Użycie
Kolor
Użycie
Technologie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ogłoszenie

-

To było 3 lata od kiedy zamówić na tej stronie bez żadnych problemów, nawet jeżeli zwroty artykuły nie są dostępne w tym miejscu TOP polecam

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij