Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Haglöfs

Haglöfs Ströva 55

Haglöfs Ströva 55

  • Haglöfs Ströva 55
  • Haglöfs Ströva 55
  • Haglöfs Ströva 55
  • Haglöfs Ströva 55

Haglöfs Ströva 55

Opis produktu Haglöfs Ströva 55

Haglofs opracował plecak trekkingowy, którego potrzebujesz do podróży i przygód. Jest wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne do wędrówki w każdym terenie, z dużą ilością kieszeni, szlufek i pasków dla większego sprzętu oraz dodatkowymi wszechstronnymi punktami mocowania dodatkowego zestawu, który możesz zabrać ze sobą.

Zbudowany z niewielką wagą, co czyni go idealnym przedmiotem do wielu zajęć. Przegrody są inteligentnie skonstruowane i zorganizowane, aby umożliwić szybki i łatwy dostęp do całego sprzętu.

Ponadto jest wyposażony w regulowany układ zawieszenia.

Ten plecak trekkingowy ma niską wagę, dzięki czemu jest absolutnie idealny do szerokiej gamy zajęć.
Jest wyposażony we wszystkie funkcje, których będziesz potrzebować podczas wędrówki w każdym terenie, mnóstwo kieszeni, szlufek i taśmy do większego sprzętu oraz dodatkowe wszechstronne punkty mocowania dodatkowego zestawu, który możesz zabrać ze sobą.
Przegrody są inteligentnie skonstruowane i zorganizowane, aby umożliwić szybki i łatwy dostęp do całego sprzętu.
Wyposażony w nasz zaktualizowany system regulacji zawieszenia Instant ™


Szukasz produktów Haglöfs, a konkretnie Haglöfs Ströva 55? Na trekkinn można znaleźć pełną listę Plecaki i walizki górski i outdoor produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego trekkinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje górski i outdoor. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Haglöfs Ströva 55

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij