up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Akcesoria do nawadniania na świeżym powietrzu

Akcesoria do zestawów wodnych

Oto kilka akcesoriów i części zamiennych do worków na wodę. Możesz łatwo kupić akcesoria do worków wodnych od Salomon , Salewa , Osprey , Mammut , Dynafit .

Zawór odcinający: Jest to jedno z ważnych akcesoriów do zestawu wodnego. Zawór odcinający umożliwia sterowanie przepływem cieczy. Włącz go, kiedy chcesz, i wyłącz, gdy go nie potrzebujesz. Zakrzywiony pod kątem 90 stopni idealnie umiejscawia zawór do wygodnego picia.
Zestaw szybkozłączki: jest to część zamienna pakietu wodnego. Ten zestaw do szybkozłączek uszczelni worek wodny, ale pozwoli po prostu odłączyć rurkę w celu napełnienia. Pasuje do każdego węża 1/4 "/. 635 cm, zapewniając łatwe podłączenie.
Worek nawadniający: Worek hydracyjny jest również częścią zamienną do plecaka na wodę. Otwiera się szeroko i szczelnie uszczelnia. Można go przewrócić na lewą stronę, ułatwiając pranie i suszenie. Może być chłodzony lub napełniony gorącą wodą. Szybkie rozłączanie w celu łatwej eliminacji rur. Zawór zgryzowy o wysokim przepływie, z zamknięciem obrotowym.

Torba na wodę Akcesoria

Oto akcesoria do worków na wodę, które są podane poniżej: Pionowe worki na wodę System hydracyjny Pionowy zbiornik na wodę jest jednym z akcesoriów do worków na wodę. Jest trwały i wygodny w użyciu. Przegroda rdzenia Shape Loc wzmacnia sztywność ramy pęcherza, co ogranicza przenoszenie ciśnienia wody podczas ruchu.
Zestaw do czyszczenia: jest to kompletny zestaw narzędzi do czyszczenia i suszenia zbiornika. Dwie szczotki i pętle myjące utrzymują zbiornik w czystości i bez zapachu.

Akcesoria do butelek termicznych

Oto niektóre akcesoria do butelek Thermo podane poniżej: Pokrywka ze słomy: Pokrywa ze słomki jest wyposażona w codzienny filtr. Ta pokrywka jest wyposażona w dwie silikonowe słomki, które można zmienić na dowolną długość, aby dostosować rozmiar, aby łatwo przekształcić butelkę Thermo w indywidualny system filtracji.
Słomka do pędzla: Jest to również jeden z akcesoriów do butelek Thermo. Jest to szczotka do czyszczenia słomy. Szczotka z długimi włóknami stworzona specjalnie do czyszczenia słomki do butelek Thermo.


clouse menu Zamknij