up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Hydratacja flecha flecha

Kamizelki z systemem hydro - Płeć: Unisex

()
load

Jak wybrać plecaki nawadniające?

Plecak na wodę do biegania

Plecak na wodę do biegania to rodzaj systemu nawadniania, który został sformułowany jako plecak do przechowywania rzeczy, zwykle wykonany z gumy lub miękkiego plastiku. Plecak na bieżącą wodę zawiera zakryte usta do napełniania płynem oraz fajkę, która umożliwia użytkownikowi łatwe picie. Pomaga utrzymać nawodnienie podczas biegania. Możesz kupić najlepsze zestawy nawadniające od Salomon , Columbia , Adidas , CMP , Trangoworld .

Running Hydration Packs

Plecaki do biegania są przeznaczone przede wszystkim do przewożenia wody i sprawienia, że picie będzie wygodne i aktywne. Korzystając z plecaków na wodę do biegania, nie musisz przerywać, aby napić się wody, wystarczy wziąć rurkę do picia, która jest przymocowana do woreczka.

Plecaki z butelką wody

Plecak na bidon służy do trzymania bidonu podczas biegania. Jest bardzo wysokiej jakości i bardzo trwały. Jest przenośny i wygodny do przenoszenia. Ma regulowane paski, dzięki czemu można go łatwo nosić na plecach. Plecak na butelkę z wodą jest wykonany z wodoodpornego tworzywa sztucznego i posiada zamek błyskawiczny z boku, co zapewnia łatwy dostęp.

clouse menu Zamknij