up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać miękkie butelki?

Składana i lekka miękka butelka lub miękka butelka jest idealna do natychmiastowego nawodnienia. Kurczy się podczas picia, zmniejszając ruch wody, a jego napełnianie jest wygodne i jeszcze bardziej relaksujące dzięki miękkiej fajce. Można go łączyć w różnorodne torby, kurtki, opaski lub trzymać w dłoni. Miękkie butelki można znaleźć w Salewa , Osprey , Dynafit , Regatta , Trespass .

Rzeczy do rozważenia przy wyborze miękkich butelek

Są to ważne rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze kolby, która jest podana poniżej:

Rozmiar jamy ustnej
Sprawdź rozmiar wlotu miękkiej kolby. Wąskie usta to zła opcja, ponieważ bardzo trudno jest napełnić miękką kolbę, która ma wąskie usta. Szersze usta z pewnością rozwiązują problem napełnienia ich wodą. Przekonasz się, że miękka kolba z szerszymi ustami jest wygodniejsza i łatwiejsza. Wygodniej jest czyścić te kolby szerszym otworem.

Styl zaworu
Zawór zgryzowy jest najlepszą opcją stylu zaworu. Lekkie gryzienie podczas picia umożliwia płynne picie. Oznacza to również, że możesz wycisnąć powietrze z manierki, aby uniknąć uciążliwego hałasu podczas podróży.

Słoma
Miękka termos ma słomkę wygodniejszą niż jakakolwiek inna. Ogranicza również możliwość przytrzymywania się w celu schylania się. Pomaga ci łatwo pić bez żadnych ograniczeń. Wybór miękkiej kolby ze słomką jest odpowiedni na wycieczkę na świeżym powietrzu.

clouse menu Zamknij