up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Inook

Inook E-Flex Snowshoes

Inook E-Flex Snowshoes

Inook E-Flex Snowshoes

Inook E-Flex Snowshoes

Inook E-Flex Snowshoes

plus
  • Play videoInook E-Flex Snowshoes
  • Inook E-Flex Snowshoes
  • Inook E-Flex Snowshoes
  • Inook E-Flex Snowshoes
  • Inook E-Flex Snowshoes
  • Inook E-Flex Snowshoes

Inook E-Flex Snowshoes

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Inook E-Flex Snowshoes

Jego podobieństwo do innych modeli Inook nie powinno ukrywać głównych innowacji.
Pomarańczowa półprzezroczysta płyta wiążąca jest wykonana z wysokiej jakości materiału, lekko elastycznego i bardzo odpornego.
Materiał Pebax® zapewnia możliwość rozwinięcia stopy bez ograniczeń. Można używać miękkich butów.
Nowy stopień pięty ASS dostosowany do potrzeb nowej płyty wiążącej.
Szczególną uwagę zwrócono na cekinowy design. Sone air de famille avec d'autres modèles ne doit pas cacher plusieurs innowacje déterminantes.

System automatycznego przesuwania:
Ten nowy stopień pięty ASS ma większe podparcie, które jest dostosowane do e-flexu. Działa również z tyczką, bez zginania.

Koncepcja Multi Spike:
6 stalowych kolców jest montowanych, podczas gdy środki trwałe są jeszcze gorące; są podłużne lub stożkowe. Pazur przedni - z trzema lub pięcioma zębami, uzupełnia chwyt z maksymalną przyczepnością.

Dokręcenie z przodu 45 °:
Precyzyjne i wygodne napinanie buta poprzez dwa paski zapięcia pod kątem 45 °.
Ten szczegół jest kluczowy, ponieważ umożliwia idealne trzymanie buta bez żadnego nacisku, ponieważ mogą być bardzo nieprzyjemne pod koniec dnia. Prawdziwy nacisk kładzie się na kształt stopy, ponieważ może się ona rozwijać w naturalny sposób.

Miękka podkładka:
Ten centralny system buta zapewnia duży komfort. Łączy różne rodzaje plastikowych elementów, które można dopasować i idealnie dopasować do kostki. Można go umieścić dokładnie na kostce dzięki podwójnemu systemowi regulacji po obu stronach.

Precyzyjną regulację wykonuje się za pomocą małej dźwigni; otwarcie wiązania jest łatwe i natychmiastowe. Ci, którzy preferują prostszy model, mogą wybierać spośród dwóch innych rodzajów wiązania:
z podwójną regulacją klamry
z regulacją pojedynczej klamry

Aerotec Design:
Profil ramy pokazuje wygięty łuk, aby utrzymać rakietę śnieżną stale nad śniegiem. Tylne otwory zapobiegają gromadzeniu się śniegu nad i pod ramą.

Łatwa obsługa i małe uwagi…:
Zmiana rozmiaru jest naprawdę prosta; dociskasz dźwignię do tylnej części wiązania i pociągasz ją do tyłu, aby zwiększyć rozmiar. Następnie naciskasz całą część, aż dotknie buta; blokuje się automatycznie.
Przed wypożyczeniem lub wypożyczeniem rakiet śnieżnych sprawdź numer swojego rozmiaru w małych oknach. W dowolnym momencie możesz znaleźć swój osobisty rozmiar.

Aby utrzymać rakietę ciasno przy kostce, Inook oferuje trzy systemy wiązania.
pasek na rzep
wstrzyknięcie wiązania klamry, z pojedynczą lub podwójną regulacją
miękki pasek z podwójną klamrą.

Inook E-Flex Snowshoes jest idealny, by dopełnić twój sprzęt górski i outdoor. W twoim sklepie online trekkinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na trekkinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym górski i outdoor znajdziesz inne produkty górski i outdoor dopełniające Inook E-Flex Snowshoes.

Cechy Inook E-Flex Snowshoes

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up