up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Inook

Inook VXL

plus
  • Play videoInook VXL
  • Inook VXL

Inook VXL

Opis produktu Inook VXL

System automatycznego przesuwania:

Ten nowy stopień pięty ASS ma większe podparcie, które jest dostosowane do e-flexu. Działa również z tyczką, bez zginania.

Dokręcenie z przodu 45 °:

Ten szczegół jest bardzo ważny, ponieważ umożliwia idealne trzymanie buta, bez tworzenia linii nacisku, co może powodować poważne problemy na koniec dnia. Kształt stopy jest przestrzegany.

Koncepcja Wing i Multi Spike:

Koncepcja Wing:

Rama widziana od dołu pokazuje sklepienie, które zapewnia stabilność i doskonałe trzymanie podczas pokonywania wzniesień. Śnieg na ramie opada na boki, ale zwłaszcza pod ramą śnieg nie może się przykleić; nawet przy stopniach plus tempo pozostaje lekkie.

Ta zaleta ma już 20 lat, urodziła się z pierwszym modelem SNS25.5.41 i została przypisana do prawie wszystkich innych modeli.

Koncepcja Multi Spike:

Ramka widziana od dołu pokazuje sklepiony profil, który zapewnia stabilność i doskonałe trzymanie podczas pokonywania wzniesień.

Amortyzator:

Aby w pełni wykorzystać wyprawę na rakietach śnieżnych i usłyszeć naturę, wszystkie płyty wiążące są wyposażone w amortyzatory pod piętą.

Łatwa obsługa i małe uwagi:

Dźwignię oprzyj o tylną część wiązania i pociągnij do tyłu, aby zwiększyć rozmiar. Następnie naciskasz całą część, aż dotknie buta; blokuje się automatycznie. Przed wypożyczeniem lub wypożyczeniem rakiet śnieżnych sprawdź numer swojego rozmiaru w małych oknach. W każdej chwili znajdziesz swoje osobiste plecy.

Aby utrzymać rakietę ciasno przy kostce, Inook oferuje trzy systemy wiązania:

Pasek na rzep

Wtryskowe wiązanie klamry z pojedynczą lub podwójną regulacją

Miękki pasek z podwójną klamrą.

Dane techniczne:

850 gx 2

40> 80 kg

34> 42


Inook VXL posiada oficjalną gwarancję od marki Inook. Zakupy w naszym sklepie online górski i outdoor , pozwalają na zakup Inook VXL prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 73.99 $. Nie przegap!

Cechy Inook VXL

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up