Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jetboil

Jetboil Mightymo

Jetboil Mightymo

Jetboil Mightymo

  • Jetboil Mightymo
  • Jetboil Mightymo
  • Jetboil Mightymo
  • Jetboil Mightymo
  • Jetboil Mightymo

Jetboil Mightymo

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Jetboil Mightymo

Spakuj, spakuj. Ten absurdalnie wszechstronny i kompaktowy piec waży zaledwie 3,3 uncji. Ale na szczęście dla ciebie wciąż zawiera wystarczająco dużo ciosu, aby szybko osiągnąć toczący się wrzód, a czterozaworowy zawór regulacyjny zapewnia mu wystarczająco miękki dotyk do smażenia zielonych lub duszonych sosów.


Funkcje:

Bezkonkurencyjna kontrola duszenia
Regulowany w celu zapewnienia stałej wydajności do 6 ° C (20 ° F)
Wygodny, niezawodny zapłonnik z przyciskiem
Zwiększona wydajność dzięki kompatybilnym akcesoriom Jetboil
MightyMo współpracuje z garnkiem do gotowania Skillet i FluxRing, bez potrzeby wspierania garnka. Garnek do paliwa JetPower, patelni i FluxRing są sprzedawane osobno
Składany do 2 x 3 cali bez kanistra z paliwem


Dane techniczne:

Waga: 3,3 uncji / 95 g
Tom: Otwarta platforma

Kategoria gazu: Ciśnienie bezpośrednie - mieszanina butanu i propanu. Kanister musi być zgodny z normą EN417 lub AS2278. To urządzenie jest przeznaczone do użytku wyłącznie z kanistrami paliwowymi Jetboil Jetpower Isobutane / Propan 100 g / 230 g / 450 g (sprzedawanymi osobno). Zamontowanie innych typów zbiorników paliwa może być niebezpieczne.
Rozmiar strumienia: 0,39 mm Zużycie gazu: 11 MJ / godz. (AU) || 215 g / h [3kW] (UE) || 10 000 BTU / godz. (CA)


Lubisz Jetboil Mightymo? Zapoznaj się z kolekcją górski i outdoor i odkryj duży wybór produktów do Kemping i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla górski i outdoor. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Kemping jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Jetboil Mightymo

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Produkt, którego naprawdę chciałem, dotarł szybko

-

Jetboil Mightymo nie mógł zostać zakupiony, ponieważ sprzedaż krajowa już się zakończyła, ale zgłosiłem się, ponieważ wiedziałem, że można go kupić za granicą. Dzięki prostej procedurze mogłem sprawdzić status dostawy, aż do jej przybycia, i mogłem kupować z wielkim spokojem. Na pewno z niego skorzystam, jeśli będę miał okazję.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij