Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Julbo

Julbo Stunt

Julbo Stunt

Julbo Stunt

  • Julbo Stunt
  • Julbo Stunt
  • Julbo Stunt
  • Julbo Stunt
  • Julbo Stunt

Julbo Stunt

Opis produktu Julbo Stunt

STUNT / STYL I WYDAJNOŚĆ


Opracowany dla rowerzystów górskich, Stunt wie jak nikną w tle zarówno w górę iw dół. Z ich piórkowej specyfikacji, reagują na każde wyzwanie z śpiewająco. Dzięki ich GripNose i smukłych świątyń Griptech zaprojektowane do łatwego noszenia pod hełmem, oferują niesamowitą stabilność w każdej sytuacji. Dzięki ich doskonałej pokrycia, szeroki wybór kolorów i asertywnych grafiki, każdy może znaleźć swój własny styl i wyrażać się w każdym terenie z talentem.Cechy:


Grip Tech: Wkładki na łodygi kończy się dla komfortu i przytrzymaj, nie przykleja się do włosów


Grip Nos: Miękka, Wkładka pochłaniająca wstrząsy, które przylega do nosa


Zakrzywione, pakowania świątynie: Świątynie i pokroić w kształcie dla lepszego zawieszone z ostrymi i powtarzających się ruchów


Owinąć wokół +: Curved rama z szerokimi świątyń w celu ochrony przed ostrym słońcemSpectron poliwęglanu: Lekki, ale z dobrą odporność na wstrząsy jest wszechstronny i dobrze przystosowuje się do wszystkich sportów.


Spectron 3+:


Flash Traktowanie: poprawia filtrację światła widzialnego przez efektem lustrzanym na soczewce.


Szybkość transmisji światła widzialnego: 12%


Indeks ochrony: CAT3


W trekkinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla górski i outdoor, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Julbo Stunt? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w trekkinn w katalogu Ochrona i kategorii Okulary przeciwsłoneczne oferujemy produkty górski i outdoor, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Julbo Stunt

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij