Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Karpos

Karpos Free Shape Stone Woman

  • Karpos Free Shape Stone Woman
  • Karpos Free Shape Stone Woman

Karpos Free Shape Stone Woman

Opis produktu Karpos Free Shape Stone Woman

Wygodna i bardzo trwała kamizelka Stone W to nasza najbardziej innowacyjna damska kurtka, odpowiednia do wspinaczki lub wędrówki nawet na najtrudniejszych trasach.

Jest chłodny, wygodny i elastyczny, z nitkami Cordura® wplecionymi w strukturę tkaniny, aby zapewnić maksymalną odporność na rozdarcie i swobodę ruchów.

.Interesuje Cię Karpos Free Shape Stone Woman? Jest w tym momencie w naszym sklepie trekkinn, naszym górski i outdoor sklepie online. W trekkinn znajdziesz więcej produktów górski i outdoor marki Karpos. Nie czekaj i ciesz się Karpos Free Shape Stone Woman - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment górski i outdoor.

Cechy Karpos Free Shape Stone Woman

Długość suwaka
Kaptur
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij