up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Kemping flecha flecha

Biwakowy kempingowe

()
load

Rzeczy do zabrania na kempingKemping to czynność na zewnątrz, obejmująca nocne wizyty w miejscach oddalonych od domów pod przykryciem, na przykład w namiocie lub w transporcie rekreacyjnym.
Sprzęt używany podczas biwakowania lub jakiejkolwiek innej aktywności na świeżym powietrzu jest nazywany sprzętem kempingowym.

Niektóre znane marki sprzętu kempingowego to Trangoworld , Sea to Summit , Regatta , Trespass , Led Lenser

Sprzęt biwakowy


To jest lista kontrolna gadżetów kempingowych

Światła kempingowe
Na kempingach nie ma światła, więc musisz zabrać ze sobą światła kempingowe lub latarnię kempingową . Latarka nadaje się do biwakowania, ale czołówka uwalnia ręce do innych zadań podczas biwakowania.
Latarnia kempingowa to również doskonała opcja jako gadżet kempingowy.
Latarnia kempingowa LED jest bardziej odpowiednia niż zwykła latarnia, ponieważ latarnia kempingowa Led jest ładowalna i ruchoma.

Grzejniki kempingowe
Głównym celem grzejnika kempingowego jest upewnienie się, że w namiocie nadal generowane jest ciepło w celu przezwyciężenia zimna, szczególnie podczas biwakowania przez cały sezon zimowy. Dzięki ciepłu, które wytwarza, możesz doświadczyć wydarzeń na świeżym powietrzu pomimo mroźnej pogody na zewnątrz.

Hamak kempingowy
Namiot hamakowy jest również znany jako hamak kempingowy . Kempingowe systemy namiotów hamakowych to kompleksowe schronienia, które zakrywają hamak, moskitierę na kemping , plandekę chroniącą przed deszczem i system odroczenia, który pozwala przymocować to wszystko na dwóch drzewach. Akcesoria kempingowe
Akcesoria kempingowe obejmują namiot kempingowy, śpiwór, kuchenkę, lodówkę, noże i narzędzia. Lornetki, przedłużacze i krzesła stoły są również zawarte w akcesoriach kempingowych.

clouse menu Zamknij