up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Wskazówki dotyczące wyboru pieca z plecakiem

Kuchenka kempingowa

Kuchenka kempingowa to kuchenka, która służy do gotowania posiłków podczas biwakowania lub wycieczek. Kuchenka kempingowa może być używana we wszystkich sytuacjach środowiskowych. Kuchenka kempingowa jest szybka i łatwa w montażu dzięki składanym wzorom umożliwiającym wygodne podróżowanie. Najlepsze kuchenki kempingowe są dostępne na stronach takich jak Jetboil , Campingaz , Primus , Robens , Tatonka itp.

Piec do wędrówek

Piec turystyczny służy do gotowania posiłków podczas wędrówek. Piec turystyczny jest łatwy w obsłudze i nie wymaga konserwacji. Piec ten jest zwykle nakręcany na gwintowane końcówki samouszczelniających się kanistrów z paliwem, które zawierają dwa wstępnie sprężone gazy: izobutan i propan.

Kuchenka gazowa

Campingowa kuchenka gazowa może być używana wszędzie, gdzie potrzebujesz ugotować posiłek, nawet podczas każdej wycieczki na świeżym powietrzu. Nowoczesne wersje kuchenek gazowych kempingowych zapewniają łatwą obsługę, są kompaktowe i pełne wdzięku.

Przenośny grill kempingowy

Przenośny grill kempingowy to wspaniały obiekt na świeżym powietrzu, w którym ludzie gotują posiłki spożywane na świeżym powietrzu. Jest to jeden z najbardziej niezawodnych obecnie dostępnych urządzeń do gotowania na świeżym powietrzu. Jest szybki, a użytkownik może bezpiecznie rozpalić ogień. Przenośny grill kempingowy działa szybko i dokładniej niż inne referencje paliwowe.

Wskazówki dotyczące wyboru kuchenki kempingowej

Oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać przy wyborze kuchenki kempingowej:
Wybierz kuchenkę kempingową zgodnie z bezpiecznym paliwem.
Wielkość pieca zależy od liczby członków.
Najlepszym wyborem może być kompaktowy, zintegrowany system.
Wybierz kuchenkę kempingową odpowiednią do miejsca wycieczki i warunków środowiskowych.
Wybierz niską w utrzymaniu kuchenkę kempingową.


clouse menu Zamknij