up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha Kemping flecha

Kuchnie kempingowe ()

load

Niezbędne wyposażenie do gotowania na kempingu

Dobrze zaopatrzona kuchnia kempingowa to podstawowa część każdej wycieczki kempingowej. Podczas biwakowania indywidualne pudełko kuchenne i sprzęt do przygotowywania posiłków pozwalają zrelaksować się na świeżym powietrzu. Aby kupić sprzęt do kuchni kempingowej, możesz przejść na marki takie jak Campingaz , Primus , Outwell , Robens , Robens .

Lista kontrolna sprzętu kuchennego kempingowego znajduje się poniżej:

Kuchenka gazowa kempingowa

Kuchenka gazowa kempingowa jest również nazywana kuchenką kempingową i jest wymagana tylko wtedy, gdy nie myślisz o przyniesieniu drewna na opał. Campingowa kuchenka gazowa nadaje się do gotowania pysznych posiłków podczas biwakowania, a także jest przydatna, jeśli wędrujesz gdzieś daleko bez systemu filtracji wody, wtedy musisz zagotować wodę do picia.

Grill kempingowy

Grill kempingowy służy do grillowania kempingowego . Daje ci smak, który kochasz, z wygodnym grillem, który możesz zabrać ze sobą do samochodu podczas biwakowania. Najbardziej odpowiedni grill kempingowy jest dokładnie kompaktowy. Ten grill jest na tyle odpowiedni, aby zabrać go wszędzie i możesz bez wysiłku cieszyć się grillem kempingowym.

Gaz kempingowy

Większość kuchenek gazowych kempingowych wykorzystuje propan, butan lub mieszankę tych dwóch gazów. Ważną różnicą między nimi jest temperatura, w której osiągają one temperaturę wrzenia. Butan jest mniej trującym paliwem niż propan i jest skuteczny w wytwarzaniu około 12% dodatkowej energii.

clouse menu Zamknij