up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Przechowywanie i transport żywności dla wczasowiczów i turystów z plecakiem


Staranne przechowywanie żywności należy do obowiązków dojrzałych wczasowiczów i turystów. Przestrzegając odpowiednich metod przechowywania żywności, chronią się przed głodującymi zwierzętami. Trespass , Campingaz , Primus , Outwell , Easycamp to znane marki, które kupują sprzęt kempingowy do przechowywania żywności.

Najlepsze miejsce do przechowywania żywności


1. Lodówki kempingowe
Lodówki kempingowe mogą utrzymywać chłód przez dłuższy czas niż zwykłe lodówki. Kemping wymaga lodówek kempingowych, które mogą wytrzymać trudne i długotrwałe użytkowanie. Miękka chłodziarka boczna jest cieńsza, cieńsza i łatwiejsza do przechowywania żywności. Izolowana lodówka nadaje się do przechowywania żywności podczas długich wycieczek. Izolowana lodówka jest odporna na działanie warunków atmosferycznych podczas biwakowania.

2. Torba chłodząca na lunch
Torba Lunch Cooler jest również znana jako trwała lodówka. Dzięki termostatycznej obudowie jedzenie jest zimne i bezpieczne. Mała fajna torba na lunch nadaje się na jednodniowy wakacyjny wypad lub rodzinny piknik. Mała torba na lunch zapewnia dobrą ochronę termiczną do przenoszenia mrożonych napojów.
Fajne torby na lunch dla dorosłych mają stylowy wyświetlacz, klasyczny wygląd i są łatwe do czyszczenia. Te fajne torby na lunch dla dorosłych można nałożyć na siebie, aby zapewnić wygodne zakwaterowanie.
Istnieje również izolowana, chłodząca torba na lunch do przechowywania żywności. Efekt termoizolacyjny izolowanej torby na lunch cooler nadaje się na sezon zimowy do idealnego przechowywania żywności.

3. Lodówka kempingowa
Najważniejszą zaletą posiadania ruchomej zamrażarki kempingowej jest to, że utrzymuje ona żywność i napoje w niskiej temperaturze. Lodówka kempingowa może również zapewnić dodatkowe zakwaterowanie, pomagając jako dodatek do lodówki. Wysokiej jakości przenośne zamrażarki kompresorowe mogą pracować nawet przy ogromnym upale i w trudnym terenie.

clouse menu Zamknij