up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Kemping flecha flecha

Lornetki Tasco

()
load

Jak wybrać lornetkę?


Lornetki to dwa teleskopy ustawione obok siebie i ustawione tak, aby wskazywały na to samo miejsce, umożliwiając obserwatorowi używanie obojga oczu podczas obserwacji odległych obiektów.

Lornetki noktowizyjne


Jeśli lubisz wykrywać dzikie zwierzęta w nocy, strzelać do kojotów i dzikich świń, pilnować łydek lub po prostu uważać na najeźdźców, to lornetka noktowizyjna jest bardzo skuteczna. Możesz zobaczyć 1300 stóp w nocy, a także w ciągu dnia. Zabierz dziki świat bardzo blisko celu dzięki lornetce noktowizyjnej.

Lornetki myśliwskie


Lornetki myśliwskie zapewniają myśliwym odpowiednią odległość między nimi a dzikim zwierzęciem, które śledzą, ułatwiając myśliwym śledzenie dzikiej przyrody bez ich przerażania. Podczas wybierania lornetki myśliwskiej kluczowe znaczenie ma znalezienie optyki, która będzie pasować do odpowiedniego powiększenia, aby umożliwić myśliwym oglądanie ofiary na odległość.

Lornetka do obserwacji ptaków


Nierozróżnialna lornetka do obserwacji ptaków o 8 krotnym powiększeniu zapewnia szerszy zakres widzenia i jest bardzo odpowiednia do obserwacji ptaków. Większość obserwatorów wybiera lornetkę o powiększeniu 7, 8 lub 10.

Kroki, aby wybrać lornetkę


1. Wybierz lornetkę w swoim przedziale cenowym.
2. Wybierz powiększenie 8x lub 10x.
3. Przetestuj wiele modeli, aby wybrać najlepszy.
4. Sprawdź odległość źrenicy lornetki.
5. Sprawdź dodatkowe cechy i gwarancje.

Znane marki kupują lornetki


Oto kilka znanych marek, u których można kupić idealną lornetkę: Bushnell , Silva , Pentax , Nikon , Bresser

clouse menu Zamknij