up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoKong Full Anodized Zstępny
  • Kong Full Anodized Zstępny

Kong Full Anodized Zstępny

plus
Kong

Kong Full Anodized Zstępny

Opis produktu Kong Full Anodized Zstępny

Innowacyjna płyta ubezpieczeniowa, która może być również używana jako mocowanie wielokrotne.

Wyposażony w trzy otwory posiada certyfikat EN 795 / B dla 5 osób i może być stosowany jako hamulec do opasania lub prostych liny.

Idealny do manewrów ratowniczych, jest idealnym narzędziem dla górzystych specjalistów. Umożliwia lepsze czyszczenie w celu uniknięcia skomplikowanych i nieporęcznych łańcuchów karabinów i hamulców. Duży otwór górny może pomieścić dwa złącza zapewniające większe bezpieczeństwo. Jako descender, działa z 8 12mm strun.

Wysokiej jakości produkt w pełni rozwinięty i wykonany we Włoszech.

Przetestowany kawałek po kawałku.


Kupuj Kong Full Anodized Zstępny w najniższej cenie! Twój sklep online górski i outdoor, trekkinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Sprzęt do wspinaczki w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Kong Full Anodized Zstępny. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu górski i outdoor w świetnych cenach!

Cechy Kong Full Anodized Zstępny

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Kong-pełny

-

Niezawodny przy użyciu odpowiedniej techniki. Dobry produkt. Dotarł do mnie bez problemów na podstawie informacji o śledzeniu.

Lubi to

-

lubi to

Bardzo dobry

-

Bardzo dobrze mi się podobało

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up