up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360La sportiva Genius Mały
  • Play videoLa sportiva Genius Mały
  • La sportiva Genius Mały
  • La sportiva Genius Mały
360

La sportiva Genius Mały

La sportiva Genius Mały

plus
La sportiva

La Sportiva Genius Mały

Opis produktu La sportiva Genius Mały

Najlepszy przyjaciel alpinisty La Sportiva Genius to zazwyczaj pantofel z lekkim akcentem i wygodą w noszeniu. Ten wszechstronny but został skonstruowany tak, aby oferować funkcjonalność techniczną i trwałość w nieprzewidywalnym środowisku górskim.

Dzięki zamszowej cholewce z mikrowłóknami, która zapewnia dużą stabilność, elastyczność i komfort podczas przemęczenia w górach i wspinaczki. Ponadto uchwyt Vibram XS 2 na podeszwie zewnętrznej pozwala butowi wniknąć w ziemię, zapewniając dobre tarcie i przyczepność do mokrych skał podczas biegania w terenie lub wspinaczki w górach. La Sportiva Genius to idealne buty do zaczepiania pięty, wypraw wspinaczkowych, ponieważ opatentowana technologia No Edge zapewnia bezpieczne i stabilne ustawienie .

To najwyższej klasy buty sportowe zaprojektowane specjalnie dla wszystkich ćpunów sportowych . La Sportiva Genius to odpowiedź, jeśli szukasz butów do wędrówek lub wspinaczki górskiej, które zapewniają ochronę, przyczepność i komfort . But Genius wspinaczki wykorzystuje innowacyjną technologię Nie La Sportiva przez krawędzi i posiada system zamykania się koronki.


To unikalny sposób łączy czułość i wydajność technologii "nie ma krawędzi" do komfortu, precyzji i głośności adaptacyjności koronki górę modeli. Ta konkretna metoda konstrukcja pozwala na idealne dostosowanie do różnych rodzajów skał, wynikających z większej powierzchni kontaktu z trzyma, a komfort jest gwarantowany przez system sznurowania, który pozwala na idealne regulacją objętości wewnętrznej i owija stopę ściśle i precyzyjnie, zapewnienie jeszcze większego wsparcia.


Laspoflex podeszwa środkowa w połączeniu z systemem patentowym P3 w rzeczywistości, zapewnia wsparcie dla wspinacza, nawet jeśli nie jest noszone buty zbyt mocno. Funkcja ta konstrukcja zjednoczona z systemem sznurowania sprawia, że ​​buty do dostosowania się do wszystkich rodzajów stóp, wąskiej i szerokiej zarówno dopasowanie.


Jest to idealny wybór do stosowania na ścianach skalnych, może być noszony przez długie okresy, dzięki rozszerzonych funkcji komfort, ale jest to również idealne do stosowania na głazy dzięki grippy pięty. Genius jest naturalną ewolucją gatunku wspinaczkowych.Cechy:


Niezrównane poziom komfortu, dzięki adaptacji i lepsze dopasowanie gwarantowana

do wszystkich szerokości stopy.

Technologia No krawędzi idealnie dopasowuje się do nieskończonych typów skał ze względu na większą powierzchnię buta, która styka się z ładowni.

Nowe tomy wewnętrzne pozwalają na idealną równowagę poziomu komfortu i wysokiej jakości.

Rozszerzona obsługa: system sznurowania i specjalną podeszwa środkowa LaSpoFlex połączeniu z opatentowanym systemem P3 pomaga utrzymać ciężar wspinacza, nawet jeśli nie jest noszone buty zbyt mocno.Dane techniczne:


Górna:

Zamszu w połączeniu z mikrofibry. Poślizg trwała.


Podszewka:

Brak.


Fit:

Średni.


Podeszwa środkowa:

Laspoflex 1,1 połączone P3 System.


Podeszwa:

Vibram XSGrip2 3 mm.


Patenty:

P3 System (Permanente Moc Platform)


Waga: 440gTechnologia:


Opatentowana koncepcja krawędź nie została opracowana w trzech różnych funkcji: czułości, jednorodnej ciśnienia i adaptacji.


Czułość:

dzięki zmniejszonym warstwą gumy, system konstrukcji krawędzi zmniejsza Nie odległości pomiędzy stopą i powierzchni skalnej, zwiększając wrażliwość stóp na trzyma.


Jednorodnych Ciśnienie:

Brak jakichkolwiek krawędzi pozwala foot wywierać jednorodne przekazywanych na wewnętrznej stronie buta.


DOSTOSOWAWCZYCH:

Konstrukcja ma krawędzi maksymalizuje powierzchnię stykającą się ze stopą w każdych warunkach.


STAŁA MOC PLATFORMA:

Ten system budowy pozostawia łukowaty kształt buta wspinaczkowego niezmienionym, bez utraty pierwotnej wydajności i mocy Push, nawet po latach intensywnego użytkowania.


XS grip 2:

Naturalna ewolucja związku ołowiu i bouldering mistrzostwa świata wygranej, XS Grip 2 poprawia nadrzędnych cech XS Grip zapewnia doskonałą przyczepność i precyzję wsparcie, stabilność kształtu. Sugerowane zastosowanie: w warunkach wspinaczkowych, gdzie czysta tarcia jest podstawową potrzebą. Dyscypliny: bouldering i ołowiu wspinaczka, wewnątrz i na zewnątrz wspinaczka, wyjątkowo.


Jesteś zainteresowany La sportiva Genius Mały, odkryj również produkty górski i outdoor powiązane z marką La sportiva w kategorii Obuwie damskie i katalogu Buty do wspinaczki . Dodatkowo, kiedy kupujesz online w trekkinn, twoim sklepie online górski i outdoor, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Dobry produkt

-

Wysoka jakość

Świetne buty

-

Uważam to za dość łatwe do rozmazania na ścianie lub tomach.

Dobre buty

-

Buty do wspinaczki, które są łatwe do noszenia i zintegrowane ze stopą

Świetne buty

-

Na początku potrzeba czasu, żeby się do nich przyzwyczaić. Mam 44-45 lat w butach ulicznych. Zajął dla nich 42,5. Pasuje dobrze. Kontrolują na krawędziach naprawdę dobrze, a nawet hak na wzgórzu, z którym początkowo nie mogłem pracować, jest dobry, wystarczy trochę czasu, żeby się przyzwyczaić. Generalnie polecam buty

Najlepsze buty!

-

Kupiłem już kilka par.

Legendarny but

-

Działa jak geniusz

Wielkie buty

-

Kiedyś to buty dla prawie rok w krytym bouldering siłowni i służyli mi spektakularnie! Te znaki na ścieranie podeszwę pojawiły się dopiero po upływie 6 miesięcy od wspinaczki. Świetne buty.

Genius !!!

-

Jest to wielkie buty wspinaczkowe. Na stronie jest bardziej miękki niż Miura VS. A dobry w tomach ale nie goot na małe trzyma.

La sportiva geniuszem

-

Jest to świetny produkt! Kupiłem buty 1 rok temu i preform cudownie! Jest bardzo ważne, aby znaleźć odpowiedni rozmiar przed ich zamawiania, i mieć pewność, że w ciągu pierwszych kilku dni bolało jak cholera .. Świetna buty i polecam, że przed zakupem należy zapoznać reviewes tak, byś wiedział, że kierują je do listy wymagania

Nicea

-

Tanie i gładka!

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up