Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

La sportiva

La sportiva Massif

La sportiva Massif

  • La sportiva Massif
  • La sportiva Massif
  • La sportiva Massif

La Sportiva Massif

Opis produktu La sportiva Massif

Massid Short został zaprojektowany, aby zapewnić całkowitą swobodę ruchów podczas wspinaczki technicznej lub podczas solówek na głębokich wodach (lub podczas wakacji na plaży!).

Są one wykonane z szybkiego suszenia, tkaniny 4 way stretch i mają jedną tylną kieszeń dla nieograniczonych możliwości przechowywania.Nie czekaj dłużej i kupuj La sportiva Massif - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na trekkinn znajdziesz inne produkty Spodnie w kategorii Odzież męska, co dopełni twój zakup. Kupuj La sportiva Massif i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Spodnie i wybrać coś dla siebie.

Cechy La sportiva Massif

Typ spodni
Sezon
Właściwości
Długość
Bezrękawniki
Użycie
Kolor
Sustainability

Zrównoważony rozwój La sportiva Massif

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij