up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

La sportiva
360

La sportiva Medium Rope

La sportiva Medium Rope

plus
  • 360La sportiva Medium Rope
  • Play videoLa sportiva Medium Rope
  • La sportiva Medium Rope
  • La sportiva Medium Rope

La Sportiva Medium Rope

Opis produktu La sportiva Medium Rope

Torba Crag z szerokim zamknięciem na suwak, w komplecie oddzielna osłona zabezpieczająca liny.La sportiva Medium Rope to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z górski i outdoor. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Torby na liny i sprzęt i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Sprzęt do wspinaczki znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie trekkinn! Oferujemy szeroki wybór La sportiva, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy La sportiva Medium Rope

Kolor
Pojemność
Rodzaj torby

Recenzje klientów i pytania (10)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Miły

-

możesz nosić linę i nie tylko

Przestronny, wygodny i wszechstronny

-

Torba linowa La Sportiva to znacznie więcej niż sama lina. Zajmuje znacznie więcej materiału. Super wygodne. Aby uzyskać większą wszechstronność, możesz mieć jedną lub dwie torby wewnętrzne. Jeśli chodzi o dostawę, Trekkinn realizuje zamówienia bardzo szybko, jednak przewoźnicy prawie zawsze opóźniają o 1 lub 2 dni w stosunku do harmonogramu.

Świetny

-

Jest piękny i wydaje się być doskonałej jakości

Świetny produkt

-

Doskonałe wykonanie, praktyczne i łatwe w transporcie.

Szczęśliwy

-

Plecak Iara przenosi cały materiał razem! Jest wygodny. Przestrzeń wystarczy na cały dzień wspinaczki. Przesyłka dotarła szybko i dobrze! Jestem szczęśliwy!

Wszechstronny

-

Odporny i wszechstronny. Może coś dużego na pojedynczą strunę. Brakuje wewnętrznej kieszeni, ale jest dobrze wyposażony w koc, dzięki któremu linka może spoczywać na ziemi.

La sportiva

-

Torba sportowa La Sportiva z szerokim zamkiem błyskawicznym jest idealna do noszenia i przechowywania liny podczas asekuracji.

La sportiva, legenda

-

Bardzo dobry materiał .. Torba z szerokim zamkiem błyskawicznym idealna do noszenia i przechowywania liny podczas asekuracji.

Bardzo zadowolony

-

Wspaniały zakup, dostaję dużo materiału, w tym 80-metrową linę i hełm, i wciąż mam dużo miejsca. Bardzo wygodnie jest chodzić z nią na plecach lub nosić ją jako plecak sportowy. Całkowicie zalecane.

Miły

-

Przyjazd na czas i zgodnie z oczekiwaniami

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up