up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoLeatherman Detachable Bit Adapters
  • Leatherman Detachable Bit Adapters
Leatherman

Leatherman Detachable Bit Adapters

plus

Leatherman Detachable Bit Adapters

Opis produktu Leatherman Detachable Bit Adapters

Dodaj dziesięć narzędzi do ulubionego narzędzia Leatherman Bit wymienny ze sterownikiem. Zestaw wyposażony jest w pięć podwójnych kierowcy i bitów zakończonych stali narzędziowej. Extender działa również z regularnych bitów 1/4 "sześciokątnych i poręczny uchwyt będzie także przechowywać standardowych bitów sześciokątnych daje dodatkową funkcjonalność swojego ulubionego hobby.

Kupuj swoje ulubione Kemping modele i ciesz się górski i outdoor. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Leatherman Detachable Bit Adapters. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Leatherman Detachable Bit Adapters, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w górski i outdoor telefonicznie lub email.

Cechy Leatherman Detachable Bit Adapters

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bardzo fajny!!!

-

Bardzo fajne !! pasuje również do OHT

Dobrze przemyślane

-

Produkty Leatherman po prostu działają. Ten projekt jest bardzo dobrze przemyślany.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up