up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Led lenser T7.2
  • Play videoLed lenser T7.2
  • Led lenser T7.2
  • Led lenser T7.2
  • Led lenser T7.2
  • Led lenser T7.2
360

Led lenser T7.2

Led lenser T7.2

Led lenser T7.2

Led lenser T7.2

plus
Led lenser

Led Lenser T7.2

Opis produktu Led lenser T7.2

LED LENSER ® T7 to kamień milowy w historii naszej firmy. Ta latarka zapewnia trzyetapowy przełącznik naszego nowo opracowanego i opatentowanego Advanced Focus System.

Dzięki długości 130 mm i wadze 175 g LED LENSER ® T7.2 jest lekkim mistrzem o imponującej jasności: do 320 lumenów *, które zamieniają noc w dzień. Model jest kwintesencją naszej pracy jako artystów oświetlenia.

Nowy układ LED

Przetestowaliśmy nowe i wydajne układy LED w całej serii, aby w każdym przypadku model był bardziej odpowiedni.


Obliczono ponownie reflektor obiektywu

Soczewka odblaskowa jest kamieniem węgielnym naszego opatentowanego Advanced Focus System. Ten obiektyw został ponownie obliczony, aw wielu modelach nawet zwiększył swoją średnicę. W rezultacie uzyskano bardziej jednorodną projekcję światła i zoptymalizowany rozkład światła


Zwiększony strumień świetlny

Dzięki zoptymalizowanej interakcji między soczewką a nowym układem LED możemy uzyskać ogromny strumień świetlny. W porównaniu z tradycyjnym lustrem odbijającym odbicie naszej innowacyjnej soczewki jest znacznie bardziej wydajne.


DANE TECHNICZNE:

LED 1 x Cree

Długość: 130 mm

Waga: 175 gr.

Strumień świetlny: 320 | 250 | 40 lumenów *

Zakres: 260 | 220 | 100 metrów *

Żywotność baterii: 2 | 4 | 50 godzin **

Baterie: 4 x AAA

Zbiornik energii: 7,2 Wh

Przełącznik: przełącznik dynamiczny

Zawartość produktu: 1 zestaw baterii, pasek na rękę, pokrowiec, karabińczyk


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Led lenser T7.2! Pomyśl o trekkinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania górski i outdoor. trekkinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Led lenser. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Elektronika.

Cechy Led lenser T7.2

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Najlepszy produkt

-

Mój drugi ledlenser i po raz kolejny nie mogę narzekać na niesamowity produkt i szybką dostawę. Zdecydowanie polecam!!

Lampa błyskowa led obiektyw t7.2

-

To już drugi Led Lenser T7.2. To, co robi na mnie największe wrażenie w tym produkcie, to doskonała optyka, którą można regulować jedną ręką od zalania do punktu. Ogólnie rzecz biorąc, produkt jest również solidny w dotyku, a poręczny pokrowiec jest bardzo przydatny do przypinania go do paska.

Szybka dostawa i dobry produkt

-

szybka dostawa i dobry produkt

Led lanser t7.2

-

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa.

Ledlenser t7.2

-

Zakres wiązki jest naprawdę dobrą odległość i ze względu na swoją wielkość, że pasuje na taśmie. Jego łatwy w użyciu, a jasność jest naprawdę dobra.

Led lenser t7.2

-

Element przybył wyposażony w 4 baterie AAA, ale po włożeniu ich do latarki nie działają. Sprawdziłem baterie i mieli niskie napięcie. Po zakupie i korzystania z nowych baterii światło działa normalnie.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up