up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Lowa
360

Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Lowa Innox Pro Hiking Shoes

plus
  • 360Lowa Innox Pro Hiking Shoes
  • Play videoLowa Innox Pro Hiking Shoes
  • Lowa Innox Pro Hiking Shoes
  • Lowa Innox Pro Hiking Shoes
  • Lowa Innox Pro Hiking Shoes
  • Lowa Innox Pro Hiking Shoes
  • Lowa Innox Pro Hiking Shoes
  • Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Kolorowy multitalent Innox Pro Lo jest zaskakująco elastyczny i idealny na lato, kiedy krótki spacer na łonie natury zamienia się w nieplanowaną przygodę pieszą. Innox Pro Lo może również bez wysiłku poradzić sobie z krótką wycieczką na nieznanym terenie i wyróżnia się podeszwą środkową wykonaną z Lowa Dynapu®, która zapewnia optymalną amortyzację i wyjątkowy komfort dzięki stabilizującej ramie Lowa Monowrap®.


Specyfikacje:

Podeszwa Lowa® Multi Trac®:
Podeszwa zewnętrzna z optymalną mieszanką gumową
Innox Pro Lo jest wyposażony w gumową podeszwę Lowa. Opracowany przez Lowa, aby sprostać wyzwaniom codziennego użytku, projekt profilu jest wykonany ze zoptymalizowanej mieszanki gumowej. Rezultatem jest gumowa podeszwa zewnętrzna z dobrą przyczepnością w backcountry i poza szlakiem.

Trójkątny profil zastosowany w podeszwie Lowa® Multi Trac® jest idealny do wielofunkcyjnych zastosowań zewnętrznych na umiarkowanym terenie. Podeszwa zapewnia przyjemne właściwości jezdne, pomagając zapobiegać zmęczeniu.

Gumowa podeszwa zewnętrzna Lowa:
Podeszwa zaprojektowana przez Lowa ze zoptymalizowaną mieszanką gumową zapewniającą dobrą przyczepność.

Podeszwa środkowa 100% poliuretan:
Poliuretan (Pu) to miękkie tworzywo sztuczne, które ma bardzo dobre właściwości amortyzujące i jest zwykle używane w podeszwie środkowej. Dzięki zastosowaniu Pu podeszwy stają się lekkie i funkcjonalnie elastyczne.

Wkładka około 45% Filc:
Filc to materiał tekstylny wykonany z nieuporządkowanego materiału włóknistego, który jest trudny do oddzielenia. Tkanina tekstylna charakteryzuje się wysoką elastycznością i właściwościami izolacyjnymi. W rezultacie jest używany w szczególności jako składnik wkładek i jako rozdzielacz izolacji.

Około 50% Memolatex:
Memo Latex składa się z bardzo miękkiej pianki lateksowej. Oprócz lekkości, Memo Latex wspiera naturalny ruch toczenia stopy. Jako wynik jest stosowany głównie w wkładkach do butów. Memo Latex również indywidualnie otula stopę i jest w rezultacie szczególnie wygodne.

Około 5% tkaniny:
Nasze naturalne i syntetyczne tkaniny ułatwiają optymalne ocieplenie i zarządzanie wilgocią dzięki specyficznym właściwościom ich użytkowania. Dzięki swojej konstrukcji są gładkie i sprawiają, że nasze produkty są niezwykle wygodne

Materiał wierzchni około 50% Tkanina:
Nasze naturalne i syntetyczne tkaniny ułatwiają optymalne ocieplenie i zarządzanie wilgocią dzięki specyficznym właściwościom ich użytkowania. Dzięki swojej konstrukcji są gładkie i sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowo wygodne.

Około 50% syntetyczny:
Nasze tkaniny syntetyczne wykonane z takich tworzyw sztucznych jak nylon, poliester, polipropylen i elastan (lycra) są używane głównie jako elementy konstrukcyjne i ochrona cholewki ze względu na ich odporność na ścieranie i wytrzymałość na rozdarcie.

Podszewka:
100% tekstylna podszewka

Elastyczne:
Obuwie jest elastyczne i w rezultacie wspiera naturalne właściwości jezdne.

Metody konstrukcji Konstrukcja wtryskowa:
Aby zapewnić optymalną amortyzację i najwyższy komfort, podeszwy butów Lowa MultiFuncTional są wtryskiwane bezpośrednio. Złożony proces wtrysku mocuje trwałą cholewkę bezpośrednio do podeszwy. Ta metoda tworzy buty, które zapewniają optymalną amortyzację i są częściowo wyjątkowo lekkie.

Waga: 800 g / para (Wielka Brytania 8)


Technologia:

Rama nośna:
Dzięki ramie Lowa Monowrap® podeszwa środkowa Innox Pro Lo zapewnia najwyższy komfort. Ten trójwymiarowy projekt podeszwy środkowej został opracowany przez firmę Lowa w 1995 roku. Rama wygodnie obejmuje stopę i wspiera ją, gdy użytkownik buta wychodzi na nierówne powierzchnie. Konstrukcja podeszwy jest lekko uniesiona w przypadku butów z ramą nośną.

Dobre wskazówki dla stopy:
Stopa jest optymalnie umieszczona w bucie dzięki trójwymiarowej konstrukcji ramy.

Większy komfort:
Specjalna konstrukcja podeszwy środkowej zapewnia dobre dopasowanie do buta. Stopa jest przyjemnie kołysząca się w trójwymiarowej ramie.

Lekka waga:
Lowa Monowrap® jest wykonana z tworzywa sztucznego zwanego poliuretanem. Jest to bardzo lekki materiał

Górna i jedyna część stają się stałą jednostką:
Aby zapewnić skuteczną amortyzację i lepszy komfort, podeszwa Innox Pro Lo jest połączona z cholewką w technicznie wymagającym procesie wtrysku. Górny but jest umieszczony w specjalnie zaprojektowanej formie. Następnie wlewa się do niego różne warstwy wyściółki z pianki Pu. Podczas tego procesu podeszwa i cholewka są ze sobą połączone.

Lekka waga:
Ten proces wykorzystuje tworzywo sztuczne zwane poliuretanem. Jest to bardzo lekka wyściółka z pianki.

Poduszki:
Plastik zwany poliuretanem to wyściółka z pianki, która ma bardzo dobre właściwości amortyzujące. Plastik zachowuje swój kształt i sprężyny z powrotem do swojego pierwotnego stanu, nawet gdy miliony małych bąbelków są często ściskane razem. To z kolei tworzy dobry efekt odbicia.

Szeroka gama opcji projektowych:
Dzięki bezpośredniemu wtryskowi podeszwę można zaprojektować na bardzo dużą liczbę sposobów. Wieloaspektowe właściwości użytych materiałów pozwalają butom działać skutecznie w wielu obszarach.

Podszewka tekstylna:
Tekstylna podszewka Innox Pro Lo jest przyjemnie lekka. Materiał tekstylny jest trwały, łatwy w pielęgnacji i wygodny.

Lekki i wytrzymały:
Buty podszyte materiałem tekstylnym imponują lekkością. Materiał jest również bardzo wytrzymały i łatwy w pielęgnacji.

Optymalny komfort latem:
Buty z tekstylną podszewką są bardzo popularne latem, ponieważ zapewniają najwyższy komfort. Szerokie oczka ułatwiają dobrą cyrkulację powietrza

Lowa Dynapu®:
Podeszwa środkowa jest głównym czynnikiem wpływającym na właściwości toczenia i amortyzację obuwia. W Innox Pro Lo ta podeszwa środkowa jest wykonana ze specjalnie opracowanego tworzywa sztucznego: Lowa Dynapu®. Cecha szczególna: zachowuje swoją przywracającą siłę, nawet gdy jest ściskana tysiące razy. W rezultacie gotowe buty zachowają swoje wyjątkowe właściwości amortyzujące nawet po przejściu przez nie wielu kilometrów.

Dobry komfort:
Specjalny rozwój materiału charakteryzuje się dobrymi właściwościami amortyzującymi. W rezultacie komfort chodzenia i właściwości jezdne zostały zauważalnie zwiększone - nawet podczas długich wędrówek.

Dobry efekt odbicia:
Plastik zwany poliuretanem to wyściółka z pianki, która ma bardzo dobre właściwości amortyzujące. Plastik zachowuje swój kształt i sprężyny z powrotem do swojego pierwotnego stanu, nawet gdy miliony małych bąbelków są często ściskane razem. To z kolei tworzy dobry efekt odbicia.

Lekka waga:
Plastik zwany poliuretanem jest bardzo lekką piankową wyściółką. Rezultatem jest podeszwa, która zapewnia najlepszą formę komfortu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Lowa Innox Pro Hiking Shoes lub innych produktach marki Lowa w kategorii Obuwie męskie w trekkinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport górski i outdoor z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Buty, możesz wybrać produkty górski i outdoor od Lowa, jednej z największych marek w branży.

Cechy Lowa Innox Pro Hiking Shoes

Kolor
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up