Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mammut

Mammut Mammut X Charger

  • Mammut Mammut X Charger
  • Mammut Mammut X Charger

Mammut Mammut X Charger

Opis produktu Mammut Mammut X Charger

Idealne urządzenie szybkiego ładowania do ładowania baterii litowo-jonowej Mammut®. Stan naładowania akumulatora jest wskazywany przez diody LED, a zintegrowana elektronika ładowania zapewnić maksymalną ładowanie baterii przez cały czas.


Urządzenie ładowania dostarczany jest z dwoma różnymi konfiguracjami wtykowych dla Europy i Ameryki Północnej. Zasilane napięciem od 100 do 240 V.Cechy:


- Napięcie zasilania: 100 240 V ~ 50/60 Hz 6 W


- Prąd ładowania: 700 mA 3,7 V


- Wskaźnik ładowania LED, by sprawdzić stan naładowania


- Temperatura pracy: 0 ° C + 40 ° C / +32 ° C +104 ° CDane techniczne:


Waga: 95 g


Zamawiaj Mammut Mammut X Charger i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Mammut Mammut X Charger, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Mammut Mammut X Charger w magazynie w cenie 17.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Akcesoria, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij